KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Denník N
Vydavateľom je Spoločnosť N Press, s.r.o., Bratislava.


Inšpekcia ministerstva vnútra stále vypočúva ochrankárov ako podozrivých.
Za najzávažnejší problém mladí Slováci označujú korupciu. Podporujú demokraciu, nechcú autokratického lídra, ale za vyšší životný štandard boli ochotní zľaviť z demokratických princípov, vyplýva z výskumu, ktorý bol realizovaný medzi mladými ľuďmi v Maďarsku, Poľsku a na Slovensku.
"Prinášali sme len to, čo je v Európe štandardom, na to nemusí byť nikto s nikým kamarát, stačí mať prehľad," hovorí Zuzana Šajgalíková, ktorá z úradu bratislavskej župy odišla po zmene jeho vedenia.
Lekárka Mária Fedorová je pediatrička v Bratislave. Opisuje, prečo je očkovanie dobré, prečo deti chodia častejšie k lekárom, ako sa prejavuje, že deti dnes jedia málo zeleniny a ovocia, ale aj to, čo robiť, aby dieťa nebolo po návrate do kolektívu hneď choré.
Aktualizované 19:24 – Predseda SNS tají, ako sa stal doktorom práv. RTVS našla záznam o rigoróznej práci s menom Andrej Danko v Banskej Bystrici, šéf parlamentu doteraz hovoril len o Univerzite Komenského, kde sa jeho práca nedá nájsť.
Bugár vyzbieral 34-tisíc podpisov pod prezidentskú kandidatúru. Verí, že prezidentom sa môže stať aj občan maďarskej národnosti.
Aktualizované 18:46 - Polícia kandidáta na primátora a mestského poslanca v Nitre Štefana Štefeka v pondelok večer prepustila. Je obvinený z nepriamej korupcie. Osem rokov bol zástupcom primátora.
Hodnotenie Nežnej revolúcie ani s odstupom takmer tridsiatich rokov nestráca na aktuálnosti. Pád bývalého režimu vyvoláva u pamätníkov pozitívne rozpomienky na spoločenské vzopätie a eufóriu, ale aj pocit rozčarovania z následného vývoja.
Stali sme sa ľahším terčom aj preto, že sme posilnili reklamu a sme viac na očiach, hovorí Patrik Horný, podpredseda predstavenstva štátnej Železničnej spoločnosti Slovensko.
Ani po siedmich mesiacoch nepoznáme mená vrahov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, dôvodia organizátori.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin