KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Denník N
Vydavateľom je Spoločnosť N Press, s.r.o., Bratislava.


Po odchode z politiky sa finančne trápil, v Luxemburgu sa mu vraj stala krivda. Bývalý politik sa vracia k pádu v politike, ale hovorí aj o tom, že Mikuláš Dzurinda by mohol vyhrať prezidentské voľby.
Mária Friedmannová študovala v Oxforde, teraz pracuje pre Google vo Švajčiarsku a založila akadémiu, ktorá pomáha mladým Slovákom ku kritickému mysleniu.
Automobilka Jaguar zmenila nitriansky trh s realitami a mení aj tvár mesta, hovorí majiteľ Nitrianskej realitnej kancelárie Juraj Šimeg.
Ak minister vnútra odíde z vlády a stane sa predsedom strany, podmienka Andreja Kisku bude splnená. Zo Smeru by zrejme odišlo niekoľko členov. Treba dúfať, že budú vymenené tie správne dievčatá, reaguje na Ficove slová Marek Maďarič.
HB Reavis dal vyrúbať stromy v okolí Stanice Nivy pre rekonštrukciu ciest a inžinierskych sietí. Tvrdí, že boli v zlom stave, invazívne alebo náletové.
1. Dekriminalizácia drog ide do vlády, SNS do boja 2. Slovensko možno tiež čaká smogová rana 3. SaS ponúkla vynovenú Agendu 2020, je hlavne pre firmy + krátke správy, Shooty a MMŠ.
Kým sa ráno nehanbíte sami pred sebou za to, akú robíte žurnalistiku, môžete spokojne robiť ďalej novinárčinu, hovorí novinár Veselovský, ktorý po odchode z Českej televízie robí rozhovory v súkromnej DVTV.
Oľga Nachtmannová od škôl pýtala kontakty na deti a rodičov, ktorí dostali podporu na lyžiarske výcviky. O pár hodín túto požiadavku zrušila.
Koaličná SNS odkazuje ministerke spravodlivosti, že tvrdé tresty sú dobré a že je proti dekriminalizácii.
Viacero prípadov prasklo na tom, že zneužívateľ dieťaťu sľúbil sladkosť, no nedal mu ju, a tak ho dieťa udalo, hovorí súdny znalec Dušan Kešický.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin

FANDÍME SLOVENSKU 2016

Newsletter - odber informácii