KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Denník N
Vydavateľom je Spoločnosť N Press, s.r.o., Bratislava.


Cyklokoalícia upozorňuje na problémové úseky budúcej cyklotrasy v okolí autobusovej stanice, od mesta žiada viac ohľadu na chodcov a cyklistov.
Minister zahraničných vecí od OSN plat dostávať nebude, podľa pravidiel v organizácii má príjem len od svojej domácej krajiny.
Bývalý člen kotlebových hliadok sa vyhrážal študentovi, ktorý sa vysmieval extrémistom pri zdieľaní blogu bojovníka proti fašistom Jána Benčíka. ĽSNS sa od člena hliadok dištancovala.
Do plynovej komory mal ísť Alex Speiser dvakrát. Prvýkrát sa dostal von, pretože nejakým nedopatrením nešiel plyn. Keď mal ísť na smrť druhýkrát, zastavil ho Mengele. Snáď ho zaujali jeho svetlé vlasy a modré oči. „Ty tam nepôjdeš,“ povedal mu. „Mengele ma vtedy zachránil,“ priznáva Alex Speiser.
Prokurátor považuje novú verziu Marka Dalíka za účelové tvrdenie. Výboh doteraz vystupoval len ako svedok, akúkoľvek korupciu popieral. Dalíka napriek zmenenej výpovedi odsúdili.
Radoslav Procházka už nechce byť sudcom Všeobecného súdu EÚ a požiadal vládu, aby stiahla jeho nomináciu. Informujú o tom Hospodárske noviny. „Dovoľte, aby som Vás touto cestou požiadal o stiahnutie návrhu na moje menovanie za sudcu Všeobecného súdu Európskej únie. Keďže tento návrh je vo výlučnej dispozičnej sfére vlády Slovenskej republiky a ja sám nemám možnosť ho vziať späť […]
Aktualizované 16:44. Peniaze z eurofondov vraj išli aj do firmy s možnými prepojeniami na Roberta Kaliňáka a Jána Počiatka.
Štefan Žilovec vystúpil na štyri zo siedmich summitov, teraz sa však sústredil skôr na prácu vo svojom okolí. Okrem organizácie cyklistických pretekov inicioval budovanie náučných chodníkov po keltských náleziskách v Prosnom a tabúľ s povesťami na autobusových zastávkach.
Senát Najvyššieho súdu, v ktorom je členom aj Štefan Harabin, prerušil konanie s obžalovanými policajtmi a obrátil sa na Ústavný súd. Chce vedieť, či postavenie policajnej inšpekcie má oporu v ústave. Spochybnil aj väčšinový názor trestného kolégia.
Ministerstvo školstva rozdeľovalo eurofondy aj v iných výzvach, pomoc dostali aj pivovary či výrobca liehovín. Z eurofondov platia aj vstup do vedeckých databáz, ktoré výskumníci potrebujú k svojej práci.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin

FANDÍME SLOVENSKU 2016

Newsletter - odber informácii