KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri TASR- fotoservis
Fotoservis TASR.


PMÚ uložil pokuty 15 podnikateľom v celkovej výške 9.386.456 eur za porušenie ustanovení zákona o ochrane hospodárskej súťaže spočívajúce v uzatvorení kartelovej dohody.
Podľa neho kríza nemusí primárne vzniknúť iba vo finančnej oblasti, jej príčiny môžu byť aj politické.
Ceny podporila najmä neistota v súvislosti s ďalším vývozom ropy z Líbye, kde pokračuje konflikt medzi medzinárodne uznávanou vládou v Tripolise a silami pod velením poľného maršala Chalífu Haftara.
Veľkonočné nákupy sú z hľadiska nákupu potravín prvým silným obdobím v roku, čo sa týka množstva nákupu, ale aj vynaložených prostriedkov na tovar.
Analytik Realitnej únie SR Vladimír Kubrický priblížil, že zmeny v jeho nastavení pre sporiteľov od roku 2019 preto nebudú mať veľký vplyv na realitný trh.
Za 55 rokov bolo vyťažených z Bane Cigeľ na Hornej Nitre viac ako 62 miliónov ton uhlia
Na novom pracovisku na Nábreží Jána Pavla II. tak občania vybavia všetky potrebné veci v štátnej správe.
Podľa povereného riaditeľa Považského múzea Michala Jureckého Budatínsky rínok sústreďuje na jednom mieste dobré jedlo, ľudových remeselníkov a kultúrny program.
Magna aktuálne vyrába BMW 5 a Mercedes-Benz triedy G.
Rakúsky športovec v Felix Baumgartner skočil v roku 2012 z kapsuly pripevnenej na špeciálnom héliovom balóne z výšky takmer 39 kilometrov. Ako prvý človek prekonal pri voľnom páde rýchlosť zvuku.
Archeológom sa podarilo plytko pod úrovňou súčasného terénu objaviť malý krčah naplnený striebornými mincami, pričom najstaršia z nich bola z roku 1665 a najmladšia z roku 1733.
Počet pojednávacích miestností sa zvýšil zo šesť na osem.
Okrem programu výmeny injekčných striekačiek ponúka svojim klientom v tomto bytovom dome v bratislavskej Vrakuni združenie Odyseus aj poradenstvo.
A.Merkelová dosiahla ako žena v nemeckej politike veľa úspechov. Má za sebou 12 rokov v úrade ako kancelárka a teraz siaha po štvrtom poste šéfa spolkovej vlády. A má aj vlastnú bábiku od Mattela.
Výsledky dnešného cvičenia budú zapracované do postupov, ktoré budú využívať špeciálne jednotky z celej Európy pri riešení vysoko profilových incidentov odohrávajúcich sa v mestách.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin