KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Prievidza - predaj bytov
Byty Prievidza.Prievidza - predaj bytov.


Cena: 34.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave v meste Handlová. Keďže je bt v pôvodnom stave, je možné si ho zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť? Ak áno, tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón 1x. K bytu patrí taktiež pivnica a spoločné priestory ako sú kočikáreň a sušiareň. Sú tu veľmi zachovalé drevené parkety. Má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, lekár, obchody, autobusová zástavka. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 55,30 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 350 EUR/mesiac
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 3 a 1/2-izbový veľmi zachovalý byt v meste Handlová. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý!Byt je v pôvodnom stave, udržiavaný a čistý. Pozostáva z 3 veľkých priestranných izieb, plus 1 malej izby, kuchyňa, kúpeľňa, chodba, balkón 2x. K bytu prislúcha aj pivnica a parkovacie miesta. Má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, lekár, obchod, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. (Po dohode je možné urobiť úpravy na byte). ÚDAJE: 3 a 1/2 - izbový byt Pôvodný stav 350€ / mesiac (cena spolu s energiami) Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Vhodný pre rodinu s deťmi... + Povolené aj domáce zvieratká... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 63.800 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj predaj 2-izbový veľmi zachovalý byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to priamo v centre mesta Prievidza. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi(nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, kuchynská linka). Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, balkón,pivnicu. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 51 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Vhodný ako investícia (prenájom)... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Možnosť kúpy tohto bytu je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! V prípade kúpy tohto bytu a financovania HÚ cez nás, máte znalecký posudok zadarmo! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0950 736 687 alebo na e-maile: duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 69.900 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj slnečný trojizbový byt v priamom centre mesta Prievidza. Byt s rozlohou 63m2 sa nachádza na 1 poschodí /4 v zateplenom bytovom dome s výťahom. V byte bola zrealizovaná rozsiahla rekonštrukcia (nová elektroinštalácia, stierky, nové radiátory, interiérové dvere s obložkami, murovaná kúpeľňa s WC) V roku 2019 boli vymenené stupačky v celom bytovom dome. V rámci zateplovania bytového domu bol zrekonštruovaný balkón a dobudovaný výťah. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu a balkón. Byt vhodný aj ako kancelária, nakoľko sa nachádza priamo v centre. mesta. Parkovanie v okolí domu bezproblémové. Bytový dom ponúka pokojné bývanie v priamej dostupnosti kompletnej občianskej vybavenosti. Cena bytu je konečná vrátane kompletných realitných a hypotekárnych služieb spolu so znaleckým posudkom.
Cena: 130.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj trojizbový 3 - izbový byt o rozlohe 101,64m2 ( 83,29m2 byt a 18,35m2 terasa) v pripravovanej novostavbe Calvin residence na Starom sídlisku v Prievidzi. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom poschodí. Byt bude vyhotovený v štandarde:pripravená vodoinštalácia, elektroinštalácia (osadenie zásuviek a vypínačov), podlahové kúrenie, strop zo sadrokartónu s bodovým osvetlením, plastové okná (6 komorové, trojsklo), vstupné protipožiarné dvere do bytu, interierové dvere, položenie laminátovej podlahy (možnosť výberu z 3 variantov), obklad kúpeľne a WC (výber z 3 variantov), minerálna omietka a biela maľovka. Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, 2x samostatná izba, kúpeľňa, WC, chodba, terasa. Nachádza sa vo veľmi vyhľadávanej lokalite a to na Starom Sídlisku v Prievidzi. V blízkosti sa nachádza, materská škola, základná škola, lekár, obchody, park. Od centra mesta je vzdialený cca 10 minút pešo. ÚDAJE: Zmeny podľa požiadavok klienta (v prípade schválenia statiky) 3-izbový byt 2. nadzemné poschodie Úžitková plocha: 101,64 m2 1x parkovacie miesto + 8000€ Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Novostavba... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte veľkometrážny luxusný byt v novostavbe v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 59.900 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj dvojizbový byt o výmere 50 m2 v blízkosti centra mesta Prievidza. Bytový dom je novo zateplený má vybudovaný nový výťah a taktiež zastrešenie na balkónoch. Byt sa nachádza na 5 poschodí z 10, orientovaný je na západnú stranu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 2 izieb a kúpeľne so spchovacím kútom. Celý byt je klimatizovaný. K bytu prislúcha balkón a pivnica.V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Byt je kúpou voľný, vhodný na okamžité nasťahovanie. Predáva čiastočne zariadený tak ako vidíte na fotkách. Cena bytu je konečná vrátane komplexných realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 450 EUR
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu 3-izbový byt na Starom sídlisku. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa na 3/3 poschodí. Dispozícia bytu pozostáva z kuchyne spojenou s obývačkou, spálne, detskej izby, samostatného WC ,kúpelne, chodby a balkóna. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Cena prenájmu 450eur/mes (vrátane energií). V prípade záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte.
Cena: 72.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, a to na Starom sídlisku v Prievidzi. Hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť? Ak áno tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, vybrúsené parkety, kuchynská linka). Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón 1x. V byte ostáva kuchynská linka s umývačkou. Má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, škola, lekár, obchody, nemocnica, autobusová zástavka. Vo dvore pred bytovým domom je zriadené detské ihrisko. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. Ilustračná fotka ÚDAJE: 2-izbový byt Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 76.990 EUR
Center Reality. sk - ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v tichej časti sídliska Zapotôčky v meste Prievidza. Bytový dom je postavený na rovinatom pozemku s bezproblémovou parkovacou zónou. Parkovanie je priamo pred bytovým domom na vybudovanom parkovisku. Bytový dom ma 8 poschodí s výťahom. Bytovka bola zateplená a rekonštruovaná strecha,spoločné vstupné a vnútorné priestory. Vstupné spoločné dvere sú plastové na elektronické otváranie. Predávaný byt je v osobnom vlastníctve, prešiel čiastočnou rekonštrukciou,ktorá spočíva vo výmene okien za plastové, stierky murované jadro s vaňou a samostatné wc geberit, keramická dlažba na chodbe a v kuchyni,výmena radiátorov v celom byte, 2x stavaná skriňa na chodbe, čiastočne renovovaná elektrika v byte.Samotný byt je udržiavaný a vo veľmi dobrom stave. Predávaný byt sa nachádza na 8 podlaží s prekrásnym výhľadom . Rozloha bytu je 71 m2. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, čo poskytne vyhovujúce bývanie i viac člennej rodine. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, veľkej kúpeľne, kuchyne, 3 izieb. Každá izba ma svoj samostatný vstup. V kúpeľni je vaňa, umývadlo je priestranná, kuchyňa má zachovalú kuchynskú linku. V blízkosti bytového domu v ktorom sa nachádza predávaný byt sú školy, škôlky, potraviny, obchody, reštaurácie, detské ihriská. Výhody ? ... Nízke náklady na prevádzku bytu,Tichá lokalita, výborné bývanie aj pre rodičmi s deťmi, dostupná široká občianska vybavenosť, výborné dispozičné riešenie bytu + výborný stav bytu ! Dostupné školy, škôlky, obchody, detské ihriská. Vlakové, autobusové spojenie. Cena 76.990 Isto treba vidieť !!! ... Výhodná kúpa aj do budúcnosti !!! Ak Vás moja ponuka zaujala, tak ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0907 754 481 Tomáš Helbich, alebo mailom na tomashelbich@centerreality.sk. V prípade potreby je možné kúpu bytu zrealizovať aj pomocou hypotéky s ktorou Vám rada pomôžem, aby bola čo najvýhodnejšia pre Vás !!!
Cena: 68.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový veľmi zachovalý byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to v centre Prievidze. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi(plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne + dvere, plávajúce podlahy). Byt pozostáva z 3 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou, balkón, pivnicu a svoje parkovisko. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka, PRIOR, pošta, polícia. ÚDAJE: 3-izbový byt Úžitková plocha: 63 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Vhodný ako investícia (prenájom)... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Možnosť kúpy tohto bytu je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! V prípade kúpy tohto bytu a financovania HÚ cez nás, máte znalecký posudok zadarmo! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0950 736 687 alebo na alebo duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 57.000 EUR
Ponúkame na predaj štvorizbový byt v Handlovej na na ulici Okružná o celkovej rozlohe 84 m2 na 5/7 poschodí, orientovaný na severozápad- juhovýchod. Dispozícia: chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, 4 izby, loggia a 2x pivnica. Čiastočná rekonštrukcia : plastové okná okrem kuchyne, plávajúce podlahy v obývačke a časť chodby, keramická dlažba: kuchyňa, kúpeľňa, WC a časť chodby, rohová kuchynská linka so spotrebičmi. Bytové jadro s vaňou je pôvodné, zachovalé. Nové rozvody v stupačke. Bytový dom je zateplený s výťahom. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, poliklinika, zástavka MHD, škola, škôlka ID ponuky: PD-51293
Cena: 450 EUR/mesiac
Ponúkame vám na prenájom byt v centre mesta Prievidza. V byte bola vykonaná dispozičná zmena a to, že bol prerobený na 2,5. Byt sa nachádza na druhom poschodí. Prenajíma sa zariadený aj so spotrebičmi ako práčka, chladnička, sporák... Dostupná občianska vybavenosť v blízkosti je škola, škôlka, detské ihrisko, sieť obchodov, banky... Prednosť majú záujemcovia - bez domácich zvierat. Mesačný nájom: 450€/mesiac (vrátane energií)
Cena: 55.500 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite a to v meste Nováky pri Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Výmera bytu 54 m2, balkón a 2 pivnice dokopy cca 8 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2013 ( plastové okná, elektroinštalácia, voda, zateplený strop, zaizolovaná podlaha, nové radiátory, stierky, plávajúce podlahy, kuchynská linka, v kúpeľni dlažba a obklad, murovaný sprchový kút, vymenené vchodové a interiérové dvere, zväčšená vstupná chodba, prípojka na plyn) a celý bytový dom je práve v rekonštrukcii: vymenená strešná krytina, vo vchodoch a pivniciach plastové okná, dvere, elektrický vrátnik, zavedená optika, mestská káblová tv, nová fasáda, zateplené podkrovie, zateplené pivnice, nová omietka vo vchodoch, vymenené stúpačky a digitálne vodomory, nové merače tepla, osvetlenie na senzory, dlažba na schodoch, nove zábradlie, zväčšenie a zastrešenie balkóna 100 x 150cm, izolácia pivničných múrov, okapový chodník, nový chodník pred bytovým domom. Byt je orientovaný na východ (kuchyňa, kúpeľňa) a západ (obývačka - balkón, spálňa). Má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. Bude k dispozícii od 9/2020. Bez zariadenia cena 53500€ ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 54 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 6.500 EUR
Ponúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafsPonúkame na fdsa sasda asdsa dsa asdd asdf dasfdsasdfasddsafs ID ponuky: PD-40311
Cena: 64.900 EUR
NOVINKA! Predstavujem Vám exkluzívnu ponuku Allrisk Slovakia Reality - Útulný dvojizbový byt v tehlovom bytovom dome v meste Prievidza, časť Staré sídlisko. Byt s rozlohou 60m2 sa nachádza na 2. poschodí /2 s nádherným výhľadom na okolie. Byt prešiel pred pár rokmi čiastočnou rekonštrukciou pri ktorej bola zmenená aj dispozícia bytu, čím sa vytvoril kuchynský kút a toho času sa byt využíva ako 3 izbový. V byte bola zrekonštruovaná kúpeľňa a minulý rok sa vymenil nový sprchovací box. V rámci rekonštrukcie sa v časti bytu vymenila elektroinštalácia, znížili sa stropy, vymenili sa nové radiátory, plávajúce podlahy, plastové okná a kuchynská linka. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s obývacou a jedálenskou časťou, detská izba s balkónom, spálňa a kúpeľňa s WC, k bytu prislúchajú 2 pivnice v suteréne domu. Bytový dom prešiel tiež rekonštrukciou - nová strecha, plastové vchodové dvere a okná, nové schránky. Parkovanie je verejné a to pred bytovým domom z oboch strán. Okolie domu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a všetko ostatné je na dosah (vlaková a autobusová zástavka, nákupné centrá, banky, Uniklinika, školy a škôlky) nakoľko sa bytový dom nachádza v okrajovej časti Starého sídliska. Ponúkaná nehnuteľnosť je ihneď vhodná k užívaniu, je bez tiarch a bremien, možnosť financovať hypotekárnym úverom. Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane realitných a hypotekárnych služieb makléra.
Cena: 50.400 EUR
Dovoľte aby sme Vám touto cestou predstavili 2-izbový byt o celkovej rozlohe 49 m2 v meste Prievidza na ulici Š. Králika. Nachádza sa na prízemí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. 2-izbový byt, ktorý Vám chceme predstaviť je čiastočne zrekonštruovaný (plastové okná, plávajúce podlahy v troch izbách a stierky). Nový majiteľ si môže byt prerobiť podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha pivnica. Vďaka svojej polohe je dobre dostupný a vhodný pre mladé rodiny s deťmi i starších ľudí. Medzi jeho výhody patria: nízke prevádzkové náklady bývania, bezproblémové parkovanie, kompletná občianska vybavenosť v dosahu. Byt je k dispozícii po dohode.
Cena: 81.890 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v osobnom vlastníctve o výmere 69 m2 na sídlisku Sever v Prievidzi. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy v izbách, keramická dlažba na chodbe a v kuchyni, murované jadro, stierky, nová kuchynská linka, prekrytá lodžia, bezpečnostné vstupné dvere, klimatizácia, vstavané skrine v izbách. Nachádza sa na 5/7 poschodí v zateplenom bytovom dome. Orientovaný je na sever-juh. K bytu patrí aj pivnica. Byt je ihneď k dispozícii. V dosahu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Možné financovanie aj cez HÚ. Pri rýchlom jednaní možná dohoda na cene. ID ponuky: PD-50760
Cena: 71.500 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka Novinku - 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v širšiom centre mesta Prievidza. Byt má rozlohu 55m2, nachádza sa na 2 poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Na byte bola vykonaná rekonštrukcia: * novovymurované kúpeľňové jadro s vaňou, spolu s WC * nová elektroinštalácia v celom byte, nové rozvody vody a odpadu * plastové okná so žalúziami * plávajúce podlahy v izbách * stierky v celom byte, znížené stropy s LED osvetlením v kombinácii so stropnicami * nové interiérové dvere so zárubňami * bezpečnostné vstupné dvere SOFIA * vstavaná skriňa na chodbe * nová priestranná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi * murovaná priestranná pivnica s novou maľovkou Bytový dom je tiež po rekonštrukcii: zateplený, nová strecha, nové schránky, nové vstupné plastové dvere. Zo zadnej časti bytového domu je priestranné parkovisko. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt bude k dispozícii od 1.3.2020 Cena bytu je konečná s kompletným realitným a hypotekárnym servisom pre Vás.
Cena: 400 EUR/mesiac
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite a to na Starom Sídlisku v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, jadro, kuchynská linka, vchodové bezpečnostné dvere). Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, WC,balkón 1x. K súčasti bytu patria taktiež 2 pivnice. Mesačný nájom 400€ spolu s energiami, internetom a TV. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, základná a stredná škola, UNIclinika, obchody, kaviarne, reštaurácie, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 60 m2 Nájom: 400€/mesiac Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk
Cena: 64.900 EUR
Novinka v našej RK! Allrisk Slovakia Reality Prievidza Vám ponúka na predaj útulný, trojizbový byt vo vyhľadávanej časti Starého sídliska v Prievidzi. Byt o rozlohe 69 m2 sa nachádza na 1 poschodí z 3 v tehlovom bytovom dome. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: > vymenené plastové okná > upravené kúpelňové jadro so sprchovacím kútom > nová elektroinštalácia v kúpeľni a v kuchyni > nové podlahy v kombinácii dlažba a plávajúca podlaha > nové stierky v celom byte > vstavaný chodbový nábytok Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, spálne, obývacej izby s prechodom do detskej izby. K bytu prináleží pivnica s rozlohou 7m2, nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Byt ponúka novému majiteľovi pokojné bývanie v okrajovej časti sídliska, no zároveň základná občianska vybavenosť je do pár minút od bytového domu. V okolí bytového domu nájdete množstvo parkovacích verejných miest, detské ihrisko, škôlka, škola a zástavka MHD. Po dohode s novým majiteľom sa byt odovzdá vo veľkej miere zariadený. Cena bytu je konečná, vrátane realitných a hypotekárnych služieb, znaleckého posudku a všetkých potrebných dokladov k prevode nehnuteľnosti. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a hľadáte práve takýto typ nehnuteľnosti, volajte na uvedené tel. číslo 0903 464 551
Cena: 54.900 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový, tehlový byt v meste Nováky s rozlohou 63 m2. Je na prvom, vrchnom poschodí,, je v pôvodnom stave, má plastové okná, je prerobený na trojizbový byt. Bytovka má novú zateplenú fasádu, strešnú krytinu. Všetka občianska vybavenosť v blízkosti, bytovka sa nachádza v centre. Stačí zavolať a dohodnúť si obhliadku. ID ponuky: PD-48357
Cena: 450 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt nachádzajúci sa na štvrtom poschodí panelového bytového domu v Prievidzi (ulica Bakalárska 6). Byt je po rozsiahlej rekonštrukcii (nové rozvody vody, elektriky, plastové okná, plávajúca podlaha a murované bytové jadro so sprchovým kútom, stierky v celom byte). Byt je čiastočne zariadený. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie. Byt je voľný. Cena: 450 eur mesačne vrátane energií a internetu.
Cena: 64.500 EUR
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v meste Prievidza. Byt má rozlohu 56m2, nachádza sa na prvom poschodí v tehlovom bytovom dome. Byt je dispozične zmenený z 2-izbového bytu na 3-izbový byt a čiastočne prerobený (stierky, plastové okná, sádrokartónové podhlady, nová elektrika, dvere a obložky dverí). Kompletná občianska dostupnosť. K bytu prislúchajú dve pivnice. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 69.000 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka útulný, kompletne zariadený 2 izbový byt v centre mesta Prievidza - sídlisko Mládež. Byt o rozlohe 55m2 sa nachádza na 2 poschodí zo 4 v panelovom bytovom dome. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii v rozsahu: plastové okná, nová elektroinštalácia, rozvody vody a odpadu, plávajúca podlaha v izbách, na chodbe je keramická dlažba, zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, nové interiérové dvere, vstavaná skriňa na chodbe a nová kuchynská linka. Dispozícia bytu pozostáva: zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne s toaletou, balkón a pivnica v suteréne domu. Bytový dom prešiel tiež kompletnou rekonštrukciou: zateplenie strechy a domu, nové vstupné dvere, plastové okná vo vchode, schránky a zvončeky. Pred bytovým domom je hracia plocha s detským ihriskom, oddychová zóna, parkovacia zóna a ostatná občianska vybavenosť je na dosah. V cene bytu je aj kompletné zariadenie a vybavenie bytu. Cena bytu je 69 000€ vrátane kompletných realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 370 EUR/mesiac
Allrisk Slovakia reality Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 1/2 poschodí bez balkóna na Starom Sídlisku. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: byt je vymaľovaný, boli vymenené plastové okná a zrekonštruovaná kúpeľňa . Byt sa prenajíma kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi. Parkovanie pred domom je bezproblémové - vybudované nové vlastné parkovisko. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý prešiel výraznou rekonštrukciou: nová strecha aj s krovom, nová hydroizolácia obvodovej časti domu , možnosť pripojenia na optický internet , predné i zadné vchodové dvere sú hliníkové s elektronickým vrátnikom. Mesačný nájom pre 2 osoby - 370 Eur/mes (vrátane energií, káblovej TV a internetom s WIFI.), pre 3 osoby - 390 Eur/mes. (s energiami, kábl.TV a internetom.) Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je tichá a upravená, s dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti: zastávka MHD, potraviny, pošta, škôlka, škola, park, obch.domy Tesco, Kaufland. Prednosť majú záujemcovia - nefajčiari a bez domácich zvierat. Byt je voľný ihneď!
Cena: 54.900 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt v meste Nováky. Ponúkaný byt má rozlohu 54m2, nachádza sa na 2 poschodí v zateplenom bytovom dome. Byt Vám umožní okamžité nasťahovanie nakoľko prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v prípade záujmu sa po dohode ponechá zariadenie. Rozsah rekonštrukcie: * nová elektroinštalácia v celom byte * nové plastové okná * nové bytové jadro so sprchovým kútom * nové podlahy v izbách a chodbe * nové interiérové a vstupné dvere do bytu * kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi * nové radiátory Korado * vlastný ohrev teplej vody kotlom Ariston Bytový dom prešiel kompletnou a rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahrňa zateplenie domu a strechy, nové vstupné dvere a okná vo vchode, vymaľovaný celý vchod a položená nová dlažba na chodbe a schodoch, samozrejme schránky a zvončeky. V rámci rekonštrukcie boli zväčšené pôvodné malé francúzske balkóny na väčšie, kde si teraz budete môcť posedieť na slniečku a vypiť si rannú kávičku. K bytu prislúchajú 2 pivnice, ktoré boli v rámci rekonštrukcie domu zväčšené. Bytový dom má veľmi dobrú polohu, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, kúpalisko, dom kultúry a vlaková a autobusová stanica. Cena bytu je konečná, vrátane kompletných realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 59.400 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Staré sídlisko - okres Prievidza. Byt sa nachádza na 2/3 poschodí (bez výťahu) bytového domu, na ktorom bola menená strecha a steny domu sú zateplené. Byt o rozlohe 58m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, murované jadro, v kúpeľni a WC menený keramický obklad, nová elektroinštalácia, menené stupačky. V izbách sú pôvodné ale zachovalé parkety. K bytu prislúcha balkón, veľká murovaná pivnica. Výhodou bytu je tiché prostredie a okolitá občianska vybavenosť - škola, škôlka, MHD, obchody, park... Pre viac informácií nás prosím kontaktujte: Mäsiarová 0915 841 827 Velikov 0911 586 180
Cena: 59.900 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt v meste Handlová. ÚDAJE:Dispozícia bytu bola menená z 3-izbového na 4-izbový byt, celková rozloha bytu je 83 m2. Byt je orientovaný na východ-západ, nachádza sa na 1/5 poschodí, k dispozícii je aj výťah. Byt prešiel rekonštrukciou- plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere a zárubne, nové bezpečnostné dvere, keramická dlažba v kúpeľni, WC a v časti chodby, kuchynská linka so stavanými spotrebičmi, murované jadro so sprchovým kútom, vymenená elektroinštalácia v detských izbách, kuchyni, kúpeľni a WC. Bytový dom taktiež prešiel rekonštrukciou- zateplenie, strecha, nové rozvody v stupačke. V byte sa nachádza vstupná chodba, šatník so stavanými skriňami a loggiou, samostatné WC, kúpeľňa, spálňa, obývacia miestnosť s balkónom, kuchyňa a 2 detské izby. V suteréne bytového domu sa nachádza latková pivnica. V lokalite je kompletná občianska vybavenosť , škola, škôlka, detské ihriská , poliklinika, lekáreň, MHD. 4-izbový byt Úžitková plocha: 83 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 37.890 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový byt v meste Nováky s rozlohou 63 m2 (výmera s pivnicou). Byt je na 2. vrchnom poschodí, podkrovný. Je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V bytovke je zavedený plyn, možnosť dopojenia a vlastného kúrenia a ohrevu vody. Byt je otočený na juh a západ, je svetlý. Všetka občianska vybavenosť v dosahu, parkovanie bezproblémové. Stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-49830
Cena: 72.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový veľmi zachovalý byt v čiastočnej rekonštrukcii, čo umožňuje novému majiteľovi dorekonštruovať podľa vlastných predstáv. Tento byt sa nachádza priamo v srdci metskej časti Staré sídlisko v meste Prievidza. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt pozostáva z 3 priestranných izieb, kuchyne, kúpeľne s vaňou. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka, Kaufland, TESCO, Lidl... ÚDAJE: 3-izbový byt Úžitková plocha: 77 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Vhodný ako investícia (prenájom)... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Skvelá, tichá lokalita... Pokiaľ hľadáte útulný byt so skvelou cenou v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Možnosť kúpy tohto bytu je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! V prípade kúpy tohto bytu a financovania HÚ cez nás, máte znalecký posudok zadarmo! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0950 736 687 alebo na e-maile: duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 72.000 EUR
Ponúkame na predaj útulný byt vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou na sídlisku Sever, ulica Na Karasíny, Prievidza. Ide o vyhľadávanú lokalitu či už pre rodiny s deťmi alebo aj pre starších ľudí. V blízkosti sa nachádza lesopark, zástavka autobusu, obchody, materská a základná škola. Byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou. V celom byte bola riešená nová podlaha, výmena dverí a zárubní, výmena okien za plastové (okrem kuchyne, kde sú pôvodné drevené okná). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, samostatného WC a kúpeľne s vaňou. Vstupné dvere sú protipožiarne a bezpečnostné.V kuchyni bola riešená nová kuchynská linka. Z balkóna bola zastrešením a uzatvorením vytvorená lódžia. V byte je zavedená káblová televízia a internet od Orange a vlastná satelitná anténa. Vykurovanie bytu je riešené centrálnym teplovodom, nové radiátory majú vlastné merače. Bytový dom bol zateplený pred cca 5 rokmi. K bytu prináleží väčšia pivnica cca 7 m2, ktorá má vlastné okno a nachádzajú sa v nej dve šatníkové skrine. Parkovanie je verejné pred bytovým domom.
Cena: 59.900 EUR
Spoločnosť inReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 izb. byt v Handlovej na ulici 29. Augusta. Byt sa nachádza na 3 poschodí v 3-poschodovom tehlovom bytovom dome. Rozloha bytu je 80 m2 a rozloha pivnice je 14 m2. Je prerobený a predáva sa čiastočne zariadený - (podľa dohody). Dispozične je byt riešený nasledovne: zo vstupnej chodby sa dostaneme na WC a do kúpeľne ktoré sú samostatné. Na konci vstupnej chodby sa vpravo nachádza komora a ďalej sa prechádza do kuchyne spojenej s obývačkou pričom sú dispozične v tvare „L“. Pozdĺž kuchyne a obývačky sú vstupy do detskej izby a spálne. Byt je po kompletnej rekonštrukcii z r. 2018. Je vzdušný a slnečný. Dominantným prvkom sú krbové kachle, ktoré okrem navodenia príjemnej atmosféry vo vykurovacom období aj výrazne znížia náklady na vykurovanie. Nad bytom je sedlová strecha rekonštruovaná cca v r. 2010 a v prípade záujmu je možnosť odkúpenia týchto podkrovných priestorov s možnosťou prerobenia na bývanie. Parkovanie je spoločné vo vlastnom dvore. Realitná kancelária InReality s.r.o. je členom ZRSK a riadi sa Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania pripravenú na mieru prostredníctvom hypotéky našim špecialistom.
Cena: 37.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Handlová. Hľadáte pokoj a blízku občiansku vybavenosť? Ak áno, tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt je v pôvodnom stave s murovaným jadrom. A to je veľkou výhodou! Môžete si ho zrekonštruovať presne podľa vlastných predstáv! Vymenené sú plastové okná. Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyne, taktiež veľkej kúpelne, WC a špajze. K bytu prislúchajú 2 pivnice plus podkrovie. Na bytovom dome je zateplená strecha. Toto miesto má veľmi priaznivú polohu. V okolí sa nachádzajú škola, škôlka, lekár, potraviny, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 67 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Rekonštrukcia podľa vlastných predstáv... + Veľkometrážny byt, ktorý je možné si prerobiť na 3 izbový... + Byt sa dá prepojiť s podkrovím vo výmere 34 m2... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 26.900 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka jednoizbový byt v meste Nováky. Rozloha bytu je 30m2, nachádza sa na 1 poschodí/2 v tehlovom bytovom dome. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rozsahu - plastové okná, plávajúce podlahy, stierky. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, spálne s obývacou časťou a kúpeľne s WC. Výhodou bytu sú nízke náklady Cena bytu je konečná, vrátane realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 61.500 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový byt v Prievidzi na Starom sídlisku, ktorý je v OV o rozlohe 57 m2, orientovaný na východ - západ, na prvom poschodí z troch,tehlového bytového domu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná - Slovaktual, plávajúce podlahy, dlažba, inak je v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novému majiteľovi zrekonštruovať si ho podľa vlastných predstáv. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne, wc, dvoch obytných miestností a pivnice, ktorá sa nachádza v suteréne domu. Voľný podľa dohody. ID ponuky: PD-48490
Cena: 420 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom jednoizbový byt v North_Residence - NOVOSTAVBA o rozlohe 38 m2. Byt je kompletne zariadený - rozťahovací gauč vhodný na každodenný spánok, kuchynská linka so spotrebičmi, skriňa, kuchynský stôl a 2 stoličky, konferenčný stolík, stolík pod televízor, televízor, práčka, vešiaková stena. K bytu patrí pivnica a terasa. K dispozícii je vlastné parkovacie miesto. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, nákupné centrum, detské ihrisko, autobusová zástavka. Voľný podľa dohody. Cena 420€ aj s energiami a internetom. ID ponuky: PD-46524
Cena: 100.000 EUR
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s lodžiou o rozlohe 84 m2 na Nábreží Sv. Cyrila v meste Prievidza. Byt sa nachádza na treťom - ideálnom poschodí v 7 poschodovom panelovom bytovom dome s výťahom. Tento byt nie je pre každého, je kompletne a precízne prerobený - vymaľovaný, plávajúce podlahy v izbách, plastové okná, kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, vstavaná skriňa na chodbe, interiérové dvere, vstupné dvere, stierky, nové rozvody elektriky a vody, zmenená dispozícia. Byt je ihneď voľný. Medzi výhody bytu by sme mohli zaradiť jeho dobrú dostupnosť (blízko centra), možnosť bezproblémového parkovania, optický internet a televízia. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme obhliadku.
Cena: 0 EUR
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pekný 3-izbový slnečný byt v Prievidzi, sídlisko Zápotôčky. Byt o rozlohe 72m2 sa nachádza na 7/7 poschodí v zateplenom bytovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou so zaujímavou dispozičnou zmenou: prepojením kuchyne s obývačkou a výmenou ako: nové elektrické rozvody, znížené stropy, kúpelňa spojená s WC, murované jadro so sprchovým kútom, plastové okná, plávajúce podlahy, kuchyňa prepojená s obývačkou barovým pultom, obložkové zárubne+dvere, vstavané skrine, kuch.linka spravená na mieru so vstavanými spotrebičmi, v 3 izbách sú vertikálne žalúzia. V bytovom dome je aj nová strecha, čo vám skvalitní komfort bývania - v zime teplo a v lete nie zas horúco. K bytu prislúcha zastrešená loggia a 2 pivnice. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - škôlka, škola, potraviny, kaderníctvo, obchodné domy Tesco, Kaufland, Korzo... Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene. Pre inšpiráciu je v ponuke aj krátke video.....tí ktorí uprednostňujú osobnú obhliadku, mi nezabudnite zavolať :)....
Cena: 115 EUR
EXKLUZÍVNA PONUKA NOVOSTAVA - Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj v novostavbe bytového domu Singel ,,C" - Trojizbové nadštandardné byty v meste Nováky. Byty sú navrhnuté s veľkým dôrazom na architektonické prevedenie a použitie moderných trendov v bývaní, byt sa predáva v základnom vybavení. V ponuke sú 2 druhy bytov väčší s rozlohou 86m2 a menší s rozlohou 76m2 + 3m2 lodžia + 35m2 dvojgaráž ku každému bytu, byty sa nachádzajú v dvojpodlažnom zateplenom bytovom dome. Dispozícia bytu je veľmi vkusná a praktická: do bytu sa dostaneme cez priestrannú pavlač ktorá je spoločná vždy pre 2 byty. Vstup do každeho bytu je bezpečnostnými protipožiarnými dverami, vstupná chodba má prípravu pre zabudovaný botník, priestranná kuchyňa je spojená s obývacou časťou bytu, dominantou dennej časti bytu je celopresklenené okno vybavené vonkajšou hliníkovou žalúziou s motorickým posuvom a diaľkovým ovládaním. Z obývacej izby je vstup na lódžiu. Spálňa je umiestnená v samostatnom trakte spolu s kúpeľňou a technickou miestnosťou, tretia izba má prípravu na vstavané skrine. Súčasťou bytu je špajza a samostatné WC s umývadlom. Energetickú nenáročnosť zaručujú kvalitné materiály použité na výstavbu bytového domu. Priečky medzi bytmi sú s protihlukovou izoláciou. Bytový dom je zateplený. Každý byt má možnosť vlastnej regulácie tepla a teplej vody. Vykurovanie v byte je podlahovým kúrením. Novinkou v tomto bytovom dome ,,C" je tepelné čerpadlo, čo umožňuje efektívne a úsporné vykurovanie a v letných mesiacoch ochladenie interiéru, náhrada za klimatizačnú jednotku. Garáž o ploche 35 m2, je vybavená sekčnou bránou Hormann, oknom a prípojkou vody, pred garážou je parkovacie stojisko s prestrešením, čo umožňuje prechod z auta do bytu suchou nohou. Bytový dom sa nachádza v blízkosti materskej, základnej školy a detského ihriska. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, autobusová a vlaková stanica a ostatná komplexná občianska vybavenosť. Územie medzi zástavbou štyroch bytových domov Singel bude riešený ako odychová zóna so stromovou výsadbou pre všetkých majiteľov bytov. Bytový dom je situovaný v tichej a príjemnej lokalite mesta. Link s pôdorysom bude priložený. Cena bytu v RK Možnosť kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru. V cene je zahrnutý kompletný realitný, hypotékarny a právny servis. Ak Vás naša ponuka zaujala a hľadáte nadštandartné bývanie v Novostavbe, radi Vám byt predstavíme, bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle alebo e-mailom.
Cena: 390 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v Prievidzi na Severe - v blízkosti rodinných domov, ktorý má rozlohu 60 m2 a nachádza sa na 1 poschodí z 2. Byt je po rozsiahlej rekonštrukcii - murované jadro, rozvody vody a elektriky, podlahy a dlažba, okná. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený - kuchynská linka so spotrebičmi, skrine v spálni bez postele, gauč a obývacia stena, práčka. K bytu patrí balkón a pivnica. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchody, autobusová zástavka, detské ihriská. Cena za prenájom je 390,- eur aj s energiami. Voľný od 01.07.2020 ID ponuky: PD-49328
Cena: 62.900 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový čiastočne prerobený byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na sídlisku Necpaly v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! V byte sú vymenené plastové okná, okná, jadro, interierové dvere, vchodové bezpečnostné dvere. Pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyne, kúpeľne (ktorá je zväčšená a nachádza sa v nej vaňa, umývadlo, práčka a sprchový kút), WC, balkón 1x. Na chodbe, v kuchyni, kúpeľní a WC je dlažba a izbách plávajúca podlaha. Výhodou je to, že, je možné si ho zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, škola, lekár, lekáreň potraviny, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ILUSTRAČNÁ FOTKA ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 51 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 79.900 EUR
DELTA Reality pripravuje na predaj veľkometrážny priestranný 3-izbový byt v centre mesta Prievidza. Byt má rozlohu 65m2, nachádza sa na 3 poschodí (10), a veľkou výhodou je aj balkón. Rekonštrukcia bytu zahŕňa: -nové bezpečnostné dvere -nové podlahy -znížené stropy a nové el.rozvody -plastové okná -radiátory -kúpeľňa a samostatné WC -nová kuchynská linka -vstavané skrine Byt bude dostupný od 07/2019. Pre predstavu máme zatiaľ prirpavený pôdorys.
Cena: 72.990 EUR
Center Reality. sk ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v Dolných Vesteniciach - okres Prievidza. Byt sa nachádza v tichej lokalite v zateplenom 7 poschodovom bytovom dome. Bytový dom ma vstupné plastové dvere na elektronické otváranie, ma výťah. Je postavený na rovine s prístupovou asfaltovou cestou. Parkovanie je priamo pred bytovým domom. Predávaný byt je v osobnom vlastníctve, predáva sa čiastočne zariadený + dohoda. Byt prešiel postupnou kompletnou rekonštrukciou. K bytu patrí veľká lodžia a 2 pivnice. Predávaný byt sa nachádza na 5 poschodí. Rozloha bytu je 73 m2. Pozostáva s peknej priestrannej vstupnej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne, kuchyne a 3 izieb. Byt ma veľmi dobré dispozičné riešenie. Výhodou je, že každá miestnosť má svoj samostatný vstup s chodby. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút. V kuchyni nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, sporákom a umývačkou riadu. S kuchyne je východ na prekvapivo veľkú lodžiu, ktorá je uzavretá žalúziami. Byt prechádzal postupne kompletnou rekonštrukciou. Bolo vymurované jadro, boli nanovo vystierkovane steny, stropy. V celom byte je nová elektroinštalácia, nové prívody vody, odpadu, nové kúrenie. Podlaha dlažba, plávajúca. Okná sú plastové. Byt je v dobrom a udržiavanom stave. Nepotrebuje žiadne veľké úpravy. Čo dodať ? Byt na kúpu odporúčam a to vzhľadom na lokalitu, ktorá je jednou s najvyhľadávanejších a to vzhľadom na miesto, kde je bytový dom postavený a taktiež i preto, že v Dolných Vesteniciach sa nachádza mnoho pracovných príležitostí. V Blízkom okolí je mesto Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Prievidza. Ďalšou výhodou na kúpu je dispozičné riešenie bytu. Každá izba, kuchyňa, toaleta aj kúpeľňa majú vstup s chodby a výhoda je aj rozloha bytu až 73 m2. Preto ak hľadáte byt práve v tejto lokalite, tak verím, že práve ste našli vhodnú ponuku. Ak Vás moja ponuka zaujala, tak ma prosím kontaktujte a to na tel. čísle 0907 720 633 alebo na E - maili mariadvoncova@centerreality.sk V prípade kúpi na hypotéku Vám všetko potrebné vybavím k Vašej maximálnej spokojnosti .
Cena: 0 EUR
Allrisk Slovakia Reality Prievidza Vám výhradne ponúka na predaj 2 - izbový byt v meste Nováky. Byt s úžitkovou plochou 59m2 sa nachádza 1 poschodí zo 4 v tehlovom bytovom dome. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenou s obývacou časťou, spálne, príručnej špajzky a kúpeľne so sprchovacím kútom, spolu s WC, k bytu prislúcha priestranná pivnica v suteréne domu. Vykurovanie bytu a ohrev teplej vody je zabezpečený vlastným plynovým prietokovým ohrievačom. Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta, v blízkosti plavárne, domu kultúry, škôlky, školy a ostatnej občianskej vybavenosti. Cena bytu je konečná vrátane realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 66.900 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový tehlový byt v Prievidzi na ulici A. Rudnaya, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 58m2. Nachádza sa na 3 poschodí z 3 /pod strechou - možnosť využitia podkrovia/, orientácia sever-juh. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia, znížené stropy, stierky, radiátory, murované jadro, plávajúca podlaha a dlažba, interiérové dvere a zárubne z masívu, bezpečnostné vchodové dvere. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa s balkónom. K bytu patrí jedna pivnica. Výhody bytu - nízke mesačné náklady, tiché a bezpečné bývanie, bezproblémové parkovanie, veľa zelene. Voľný ihneď. Možnosť financovania aj cez HÚ. ID ponuky: PD-50314
Cena: 79.900 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Zapotôčky v Prievidzi. Byt s rozlohou 64m2 sa nachádza na 2/7 poschodí v zateplenom bytovom dome. Rekonštrukcia bytu v rozsahu -plastové okná, nové stierky, plávajúca podlaha v izbách, murované kúpeľňové jadro s oddeleným WC. K bytu prislúcha pivnica. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti sídliska s kompletnou občianskou vybavenosťou- škôlky, školy, obchody, autobusová a vlaková stanica a množstvo služieb pre občanov sídliska. Byt je k dispozícii ihneď. Cena bytu je konečná vrátane realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 134.800 EUR
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v Prievidzi na ul. F. Madvu na 3p. tehlového bytového domu s vlastným kúrením a rozlohou 105m2. Byt po kompletnej rekonštrukcii: nové odpady, elektrika, kúrenie, osem bodové bezpečnostné dvere (zn. Sherlock), dubové interiérové dvere, vaňa so sprchovou zástenou, wc, umývadlo, práčka. V celom byte 6 komorové plastové okná s trojsklom, sadrokartónové stropy, stierky. V izbách (spálňa - antibakteriálny koberec) plávajúce podlahy, zariadená obývačka. V kuchyni sa nachádza vstavaná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi zn. Electrolux (chladnička, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, indukčná doska, digestor). Možnosť okamžitého nasťahovania. K bytu patria dve pivnice, bezplatné parkovanie pred aj za domom.
Cena: 64.400 EUR
Realitná kancelária Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj 2 izbový byt na starom sídlisku o rozlohe 63m2. Nachádza sa na 3/4 poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Dispozícia bytu pozostáva z dvoch izieb z toho jedna je spojená barovým pultom s kuchyňou, samostatná kúpeľňa a WC. V byte bola robená čiastočná rekonštrukcia- Plastové okná, Murované jadro, elektroinštalácia. Súčasťou bytu je balkón a veľká pivnica. Parkovanie pred bytovým domom.
Cena: 390 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom trojizbový byt v meste Nováky s rozlohou 80 m2 aj s pivnicou. Byt bol prerobený flexibilnými priečkami z dvojizbového bytu, je na 1. vrchnom poschodí, vo vchode sú 4 byty a veľký zadný dvor, vhodné pre rodiny s deťmi. Byt je otočený na Juh, Východ a kuchyňa na Sever. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Bytovka má novú zateplenú fasádu. Byt je možné aj odkúpiť. Byt je v blízkosti centra mesta, čiže dostupnosť je jednoduchá, parkovanie pri bytovke, v blízkosti škola. ID ponuky: PD-50337
Cena: 78.000 EUR
RK Delta ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe North Residence, ktorý je otočený na pokojnú stranu rodinných domov. Byt s terasou o rozlohe 74m2 sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, a je v štádiu holobytu. V byte je urobená aj príprava na klimatizáciu, taktiež k bytu prislúcha terasa o výmere 22m2, vonkajšie parkovacie miesto a pivničná kobka. Nehnuteľnosť je dostupná od 01/2019. Viac o projekte: Bytový komplex NORTH_RESIDENCE je situovaný v tichej a pokojnej lokalite mesta Prievidza, na sídlisku Kopanice - SEVER v tesnej blízkosti obľúbeného Lesoparku. Očarí Vás prírodná scenéria, množstvo zelene a vôňa čerstvého lesného vzduchu. Okrem širokých možností oddychu Vás prekvapí aj dômyselné riešenie infraštruktúry či výborná občianska vybavenosť. Školy a škôlky pre Vaše ratolesti, zdravotnícke zariadenia, obchody i detské ihriská nájdete neďaleko Vášho nového bývania.
Cena: 370 EUR/mesiac
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 1/2 poschodí bez balkóna na Starom Sídlisku. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: boli vymenené plastové okná a zrekonštruovaná kúpeľňa . Byt sa prenajíma kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi. Parkovanie pred domom je bezproblémové - vybudované nové vlastné parkovisko. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý prešiel výraznou rekonštrukciou: nová strecha aj s krovom, nová hydroizolácia obvodovej časti domu , možnosť pripojenia na optický internet , predné i zadné vchodové dvere sú hliníkové s elektronickým vrátnikom. Byt je voľný od 1.6.2020! V prípade záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte.
Cena: 0 EUR
Exkluzívna ponuka! Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj krásny, veľkometrážny 3-izbový byt o rozlohe 76m2, ktorý sa nachádza na sídlisku Morovno na Okružnej ulici v meste Handlová. Byt prešiel v roku 2017 vkusnou kompletnou rekonštrukciou v rámci rekonštrukcie bola zmenená aj čiastočne dispozícia bytu a < výmena rozvodov elektriny, výmena rozvodov vody a odpadu < nové plávajúce podlahy v izbách, vo vstupnej chodbe keramická dlažba < stierky v celom byte < bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere s drevenými obložkami < vymurované bytové jadro s vaňou a sprchovým kútom a bidetom Súčasťou bytu je šikovná špajza (pracovňa), vstavaná skriňa na chodbe, štyri loggie a pivnica v suteréne bytového domu. Bytový dom prešiel tiež rozsiahlou rekonštrukciou (zateplenie fasády a strechy, nový výťah s kamerami, rekonštrukcia pivníc, výmena vstupných dverí do domu, nové schránky, zvončeky, výmena dlažieb vo vchode, vonkajšieho schodiska). Byt Vám ponúka pokoj a nádherný výhľad na okolitú panorámu. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (autobusová zastávka, potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň...). Chcete bývať ihneď, bez ďalších investícii v priestrannom, vzdušnom a svetlom byte? Práve pre Vás je tu naša Novinka, ktorú Vám rada predstavím. Cena bytu je v RK. RK Vám ponúka kompletné realitné, hypotekárne a právne služby, znalecký posudok a všetký správne poplatky uhradíme za Vás. V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. číslo +421 908 405 187
Cena: 83.500 EUR
DELTA Reality ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Prievidzi na sídlisku Zapotôčky. Byt o rozmere 72m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou, a nachádza sa na 7 (najvyššom) poschodí, čo obyvateľom zaručí najlepší výhľad, a zároveň súkromie. Vybavenie bytu zahŕňa: -nové elektrické rozvody -znížené stropy -kúpeľňa spojená s WC priechodná do dalšej izby -plastové okná -plávajúce podlahy -kuchyňa na mieru prepojená s obývačkou oddelená barovým pultom -obložkové zárubne a dvere -vstavané skrine -vertikálne žalúzie v každej izbe -zastrešená loggia Dohodnite si obhliadku ešte dnes!
Cena: 64.900 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Nováky s rozlohou 87 m2 (výmera s troma pivnicami). Byt je na druhom poschodí z dvoch, možnosť odkúpenia podkrovia a zväčšenie bytu na mezonet (dvojpodlažný), plastové okná, podlahy plávajúce, rekonštruovaná kúpeľňa so záchodom, nové radiátory, stierky v obývacej izbe. Byt je otočený na Sever a Juh, patria mu tri pivnice. Parkovanie pred bytovkou je bezproblémové, všetka občianska vybavenosť je v dosahu, byt je v centre, okolie upravené. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene istá. Stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-50827
Cena: 550 EUR
Allrisk Slovakia Reality Prievidza Vám výhradne ponúka prenájom 2 izbového bytu v novostavbe bytového domu Lux v Prievidzi. Byt o rozlohe 68m2 sa nachádza na 1 poschodí bytového domu s výťahom. Byt je veľmi pekný s kompletným zariadením a vybavením ( všetky potrebné spotrebiče zabudované v praktickej kuchynskej linke, jedálenská zostava, TV s wifi a internetom, pračka, žehliace potreby.....) Dispozícia bytu pozostáva z kuchyne prepojenou s obývačkou, jedálenský kút, spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, šatník a sklad. K bytu prislúcha balkón, pivnica a garážové státie v suteréne bytového domu s garážovou bránou. Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti Starého sídliska s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt je voľný od 15.04.2020, prípadne aj skôr. Cena nájmu 550€/ mesačne je vrátane energii, internetu, wifi a parkovacieho miesta
Cena: 89.900 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v Prievidzi, rozloha je 63 m2, prešiel kompletnou rekonštrukciou, nové, ešte nerozbalené a nepoužívané elektrospotrebiče, nová elektroinštalácia, vodovodné rozvody, podlahy, stierky, kuchyňa na mieru, bezpečnostné vchodové dvere. Byt sa nachádza v centre mesta, je otočený na Východ a Západ, je na druhom poschodí, bezproblémové parkovanie pri bytovke, všetka občianska vybavenosť je po ruke. Byt má jeden balkón otočený na Západ, žiadna investícia, stačí sa iba nasťahovať. ID ponuky: PD-50826
Cena: 79.900 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4-izbový veľmi zachovalý byt v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Tento byt sa nachádza priamo v srdci metskej časti Zapotôčky na ulici Jégeho v meste Prievidza. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt pozostáva zo 4 priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, lodžia, špajza na poschodí mimo bytu a 2x pivnica. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka, Kaufland, Obi, OC,... VIDEOOBHLIADKA: youtube.com/watch?v=_L39easA_z0 ÚDAJE: 4-izbový byt Úžitková plocha: 86 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Pôvodný stav... + Vhodný ako investícia (prenájom)... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Skvelá lokalita... Pokiaľ hľadáte útulný byt so skvelou cenou v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Možnosť kúpy tohto bytu je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! V prípade kúpy tohto bytu a financovania HÚ cez nás, máte znalecký posudok zadarmo! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0911 382 381 alebo na e-maile: jadron@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 79.900 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4-izbový veľmi zachovalý byt v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Tento byt sa nachádza priamo v srdci metskej časti Zapotôčky na ulici Jégeho v meste Prievidza. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt pozostáva zo 4 priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, lodžia, špajza na poschodí mimo bytu a 2x pivnica. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka, Kaufland, Obi, OC,... VIDEOOBHLIADKA: youtube.com/watch?v=_L39easA_z0 ÚDAJE: 4-izbový byt Úžitková plocha: 86 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Pôvodný stav... + Vhodný ako investícia (prenájom)... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Skvelá lokalita... Pokiaľ hľadáte útulný byt so skvelou cenou v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Možnosť kúpy tohto bytu je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! V prípade kúpy tohto bytu a financovania HÚ cez nás, máte znalecký posudok zadarmo! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0911 382 381 alebo na e-maile: jadron@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 430 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt o rozlohe 58 m2 v meste Prievidza na Starom sídlisku. Nachádza sa na druhom poschodí z 2 v tehlovom bytovom dome. Byt je kompletne prerobený- plastové okná, na chodbe dlažba, plávajúca podlaha, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Byt je voľný od 1. júla a kompletne zariadený ako môžete vidieť na fotkách. Cena: 430 eur mesačne vrátane energií. Medzi výhody bytu by sme mohli zaradiť jeho dobrú dostupnosť, možnosť bezproblémového parkovania. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie.
Cena: 89.000 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám dáva do pozornosti našu Novinku - ponúkame Vám na predaj útulný, svetlý 3 izbový tehlový byt o rozlohe 76m2 v centre mesta Prievidza. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, nachádza sa na 1 podlaží, ktoré je aj posledné, nad bytom je veľký nebytový priestor ktorý sa dá po rekonštrukcii zmeniť na mezonet. Strecha domu je tiež po rekonštrukcii. Dispozícia bytu pozostáva z kuchyne prepojenej s obývacou časťou, spálne so šatníkom, ďalšej priestrannej izby, komory s oknom priamo v byte, kúpeľne s vaňou a toaletou. V suteréne domu k bytu prislúchajú 2 veľké pivnice o rozlohe 35m2. K bytovej jednotke je vlastné parkovacie miesto pre 2 autá, spoločné parkovisko pre návštevy, vlastná časť záhrady, celý objekt je oplotený. Veľkou výhodou bytu je vlastné vykurovanie a ohrev teplej vody plynovým kotlom, čím si viete regulovať náklady na prevádzku bytu. Chcete bývať v byte s benefitmi rodinného domu? Tak neváhajte, volajte, bližšie informácie k mojej ponuke Vám rada poskytnem na tel. čísle 0918 405 187. Cena bytu je konečná vrátane realitných, hypotékarnych služieb a znaleckého posudku k úveru.
Cena: 450 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt nachádzajúci sa na prvom poschodí panelového bytového domu v Bojniciach (ulica SNP). Byt je po rozsiahlej rekonštrukcii (nové rozvody vody, elektriky, plastové okná, plávajúca podlaha a murované bytové jadro s vaňou, stierky v celom byte). Byt je zariadený. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Ak máte záujem vidieť byt, ktorý Vás zaujal, neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme bližšie informácie. Byt je voľný od 11.03.2020. Cena: 450 eur mesačne vrátane energií.
Cena: 61.900 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový veľkometrážny byt (možnosť využitia ako trojizbový) v meste Nováky s rozlohou 86 m2 (s pivnicou). Byt je na prvom z dvoch poschodí, je otočený na sever a juh, patrí mu jedna pivnica, kuchynská lodžia. je v pôvodnom stave, má plastové okná a disponuje vlastným plynovým kúrením, nízke náklady na bývanie. Tehlová bytovka je na konci ulice, je nepriechodná, okolie je upravené, fasáda domu je zateplená, nová strecha. Parkovanie pred bytovkou bezproblémové, lokalita tichá, všetka občianska vybavenosť v dosahu. Stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-50896
Cena: 53.500 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave, vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to Staré Sídlisko v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt je v pôvodnom stave a to je veľká výhoda pre každého z Vás a to preto, lebo si ho môžete zrekonštruovať presne podľa vlastných predstáv! Byt pozostáva z 3 veľkých priestranných izieb, z 2 izieb je prístup na 2 loggie (2,92 x 0,9m a 2,79 x 0,9m), ktorých plocha sa do výmery bytu nezapočítava, ďalej kuchyňa, kúpeľňa, WC. K bytu patrí pivnica, umiestnená v suteréne. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, supermarkety, obchodné centrum, autobusová zástavka, nemocnica. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 3-izbový byt Úžitková plocha: 64,16 m2 2x loggia Pivnica Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Rekonštrukcia podľa vlastných predstáv... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Vyhľadávaná lokalita s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na alebo jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk
Cena: 47.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj prízemný 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na Starom Sídlusku v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciu pred niekoľkými rokmi (plastové okná, plávajúce podlahy). Byt pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyňa, WC, kúpeľňa, chodba. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, autobusová zástavka, supermarkety. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 49 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 59.900 EUR
Ponúkame na predaj jednoizbový byt v OV na Školskej ulici v Kanianke - okres Prievidza, orientovaný na západ, s výmerou 40 m2, na prvom poschodí zo siedmych. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - rozvody kúrenia, plynu, elektriky, vody, odpadu, plastové okná, bezbariérová dlažba, interiérové dvere a vonkajšie bytové dvere aj so zárubňou, znížené stropy s bodovými svetlami, nové radiátory, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi Mora, vstavaná skriňa. Zmenená dispozícia bytu, ktorý pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom a s wc, kuchyne, loggie a jednej obytnej miestnosti. Predáva sa kompletne zariadený. Ku všetkému sú platné záručné listy. K bytu patrí kumbál, ktorý sa nachádza na poschodí a v suteréne je pivnica. Nízke mesačné náklady vo výške 79€. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. ID ponuky: PD-47768
Cena: 47.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj prízemný 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na Starom Sídlisku v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt je v pôvodnom stave. Pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 49 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Pôvodný stav... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 390 EUR/mesiac
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na sídlisku Sever v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, kuchynská linka, jadro). Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, balkón 1x. Byt je kompletne zariadený, okrem postele. Nachádza sa na vyvýšenom 1. poschodí. Pod bytom sa nachádzajú pivnice. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, lekár, zubár, potraviny, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt 390€ / mesiac spolu s energiami a TV Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 104.900 EUR
AstonReal ponúka na predaj priestranný slnečný byt na sídlisku Zapotôčky o celkovej rozlohe 92 m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí z piatich. V roku 2017 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Byt sa predáva čiastočne zariadený.Kompletná občianska vybavenosť škola, škôlka, obchody atď. Cena V RK V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte jamriska@astonreal.sk alebo na tel. č. 0907 159 477.
Cena: 100 EUR
Hľadáme byty pre našich klientov. Ak chcete predať byt, či už 1, 2 alebo 3-izbový, prerobený alebo v pôvodnom stave, neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme s predajom. Lokalita nerozhoduje
Cena: 89.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový kompletne prerobený byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na sídlisku Zapotôčky v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ( plastové okná, znížené stropy v ktorých sú zabudované LED svetlá, nové omietky, kvalitné laminátové podlahy, murované jadro + sprchový kút, WC geberit, prípojka na práčku). Byt pozostáva z 3 priestranných izieb, kuchyňa + balkón, kúpeľňa spojená s WC, chodba. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola,základná škola, Uniclinika, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. K bytu prislúcha 2x pivnica. Je možné dokúpiť aj garáž s pozemkom pod garážou. Garáž je vzdialená od bytového domu cca 50m. ÚDAJE: 3-izbový byt Úžitková plocha: 73 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... + Vlastná garáž... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 70.900 EUR
AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v Prievizdi - Necpaly. Byt je v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novým majiteľom prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Byt sa nachádza na na piatom poschodí z ôsmich. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, MHD atď. K dispozícií ihneď. V prípade záujmu ma kontaktujte jamriska@astonreal.sk alebo na tel. č. 0907 159 447.
Cena: 64.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na daj 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite a to priamo c centre mesta Prievidza. Ak hľadáte pokoj, blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, jadro, kuchynská linka). Nachádza sa na 4 poschodí zo 4. V bytovom dome sa momentálne nenachádza výťah, no začína sa budovať. Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa s WC, balkón. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, základná škola, stredná škola, vysoká škola, lekár, úrady, obchody, kaviarne, reštaurácie, autobusová a vlaková stanica. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 57 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 460 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt na sídlisku Zápotôčky. Byt o rozlohe 70m2 sa nachádza na 1.poschodí s balkónom a prenajíma sa zariadený. Voľný je od 1.9.2019. Cena nájmu je 460€/mes., vrátane energií.
Cena: 370 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom dvojizbový byt s rozlohou 64m2 v Prievidzi, časť Staré Sídlisko. Má dve samostatné prepojené izby, je bez balkóna a nachádza sa na 1 z 2 poschodí. V byte boli vymenené plastové okná a zrekonštruovaná kúpelňa. Byt sa prenajíma zariadený a vrátane spotrebičov. Parkovanie pred domom je bezproblémové. Bytový dom prešiel výraznou rekonštrukciou, vchodové dvere sú nové hliníkové s elektrickým vrátnikom. Prednosť majú záujemcovia- nefajčiari a bez domácich zvierat. Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je tichá a upravená, s dostupnosťou cca 3min. na zastávku MHD, potraviny, poštu, MŠ, ZŠ, Kaufland a Tesco cca 10min. Cena za prenájom je 370 eur aj s energiami pre 2 osoby. ID ponuky: PD-47336
Cena: 73.000 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v obci Pravenec - Kolónia, ktorý je vzdialený od mesta Prievidza necelých 10 km. Jedná sa o tehlový bytový dom, ktorý má 4 byty. Byt má rozlohu 61m2 a 2 pivnice cca 10m2. Dispozícia - vstupná chodba, kúpeľňa s oknom, samostatné WC, kuchyňa so špajzou, ktorá má tiež okno a 3 izby. V celom byte sú plastové okná, v izbách parkety, murované jadro. Kúrenie je plynové, ohrev vody cez bojler, ktorý sa nachádza v kúpeľni. K bytu patria aj 2 záhrady. Voľný podľa dohody. Možnosť financovania aj cez Hú. Byt sa vykuruje plynom, teplá voda je riešená bojlerom v kúpeľni. ID ponuky: PD-51141
Cena: 89.000 EUR
Ponúkame na predaj štvorizbový byt v Prievidzi na sídlisku Necpaly, ktorý je v osobnom vlastníctve o rozlohe 86 m2, 8 poschodie z 8, orientácia východ - západ. Jedná sa o zateplený bytový dom s výťahom. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - nové rozvody elektriky, vody, stierky, plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, murované jadro, interiérové dvere a zárubne, vstavané skrine na chodbe. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Možnosť financovania aj cez HÚ. Voľný podľa dohody. ID ponuky: PD-47658
Cena: 75.700 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v osobnom vlastníctve, 80 m2 na sídlisku Sever v Prievidzi. V byte sú vymenené okná za plastové, izbe je plávajúca podlaha. Zvyšná časť bytu je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na druhom poschodí zo štyroch, v zateplenom bytovom dome. Orientovaný je na východ/západ. K bytu patrí aj priestranná lodžia a pivnica. V dosahu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Možné financovanie aj cez HÚ. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom. ID ponuky: PD-51159
Cena: 430 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom dvojizbový veľkometrážny tehlový byt v Prievidzi na Starom sídlisku, ktorý má rozlohu 61 m2, orientácia východ-západ, vyvýšené prízemie. Byt má plastové okná, murované jadro, podlahy, novú kuchynskú linku. Prenajíma sa kompletne zariadený - manželská posteľ, skriňa, obývacia stena, gauč, chladnička, práčka, kuchynský stôl a stoličky. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, nákupné centrá a ihriská. Voľný ihneď. Cena za prenájom je 430,- eur aj s energiami. ID ponuky: PD-49893
Cena: 58.000 EUR
Byt, ktorý Vám predstavujeme sa nachádza na ulici Lúčna a je v pôvodnom stave (okrem vymenených plastových okien a vstupných dverí), takže ponúka Vám možnosť vlastnej realizácie, napr. zmenu dispozície, či úprava osvetlenia alebo zníženie stropov, zväčšenie kúpeľňe, ktoré by dodali moderný dizajn celému bytu a mnoho iného podľa vlastných predstáv. Celková rozloha tejto nehnuteľnosti je 56 m2 a nachádza sa na 1. poschodí v panelovom bytovom dome. Ak Vás napadla otázka, či je pri byte v takejto lokalite problém s parkovaním, môžeme Vás ubezpečiť, že nie je. Samozrejmosťou je aj kompletná občianska vybavenosť v dosahu. K bytu prislúcha pivnica. Byt majú majitelia v OV. Ak Vás fotografie a popis bytu zaujali, už Vám zostáva len posledná vec - prísť si ho pozrieť osobne. Preto nás prosím neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku.
Cena: 61.850 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Nováky s rozlohou 72 m2. Byt je v centre mesta, je na prvom poschodí z dvoch, v tehlovej bytovke, orientácia sever - juh. Byt je v pôvodnom stave, sú vymenené plastové okná. Je slnečný, priestranné izby. K bytu patria tri pivnice. Všetka občianska vybavenosť v dosahu, parkovanie bezproblémové. .................................................................................................................................................................................................................... ID ponuky: PD-46578
Cena: 59.900 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový tehlový byt v Prievidzi na Starom sídlisku, ktorý má rozlohu 59 m2 a nachádza na 2 poschodí z 2, orientácia východ - západ. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere, jadro murované - pôvodné, vstavaná skriňa na chodbe. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, nákupné centrá, autobusová zastávka, zdravotné stredisko. Voľný ihneď. Možnosť financovania aj cez HÚ. ID ponuky: PD-50951
Cena: 33.000 EUR
Allrisk Slovakia Reality Vám výhradne ponúka jednoizbový byt s balkónom v meste Nováky. Byt má rozlohu 39m2, nachádza sa na 6 poschodí/7 v zateplenom bytovom dome. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rozsahu - plastové okná, plávajúce podlahy, stierky, drevený obklad na chodbe a zrekonštruovaný balkón. Bytový dom prešiel tiež kompletnou rekonštrukciou - zateplenie domu, nový výťah, nová dlažba v spoločných priestoroch. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kuchyne s balkónom, spálne s obývacou časťou a kúpeľne s vaňou a oddelenou toaletou. Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený. Výhodou bytu sú nízke náklady a možnosť sa okamžite nasťahovať. K dispozícii od 1.4.2020 Cena bytu je konečná, vrátane realitných a hypotekárnych služieb.
Cena: 49.900 EUR
Exkluzívne na predaj veľký 2 izbový byt na Partizánskej ulici v meste Handlová.Byt s podlahovou plochou 58 m2 pozostáva zo vstupnej chodby,oddelenej toalety,Kúpeľne,kuchyne s jedálenským kútom a dvomi izbami.Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2007. Bližšie info ako aj obhliadky na 0908736277
Cena: 53.900 EUR
Ponúkame na predaj dvojizbový byt v Prievidzi, časť Zapotôčky, s rozlohou 55 m2. Byt je na druhom poschodí z ôsmych, je otočený na Sever a Východ. Je v pôvodnom, zachovalom stave s plastovými oknami. Patrí mu lodžia, ktorá je v kuchyni. Byt je vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. ID ponuky: PD-50560
Cena: 59.900 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to pri centre mesta v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Nachádza sa priamo na prízemí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, kuchynská linka, jadro). Byt pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa WC, je kompletne zariadený. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, základná a stredná škola, lekár, úrady, autobusová zástavka. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 55 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 360 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 1-izbový veľmi pekný byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to v Prievidzi v blízkosti centra na ulici Sv. Cyrila. Tento pekný nadčasový byt sa rozprestiera na rozlohe 38 m2... S parkovaním nieje problém nakoľko je v okolí bytovky dostatok parkovacích miest. Byt sa prenajíma kompletne zariadený s prístupom ku internetu a káblovej televízií. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0950 736 687 alebo na e-maile: duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 96.690 EUR
Ponúkame na predaj štvorizbový byt v Prievidzi s rozlohou 84 m2, časť Zapotôčky. Byt je na treťom poschodí zo štyroch, balkón, je orientovaný na Východ a Západ, kompletne rekonštruovaný (zmenená dispozícia, elektroinštalácia, vodovodné rozvody, podlahy, stierky, kuchynská linka na mieru, jadro, plastové okná, vlastné kúrenie plynovým kotlom). Byt je veľmi pekne a štýlovo prerobený, svetlý, priestranný, nevyžaduje si už žiadnu investíciu. Parkovanie bezproblémové v blízkosti. Stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-50711
Cena: 53.000 EUR
Ponúkame na predaj trojizbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite na Okružnej ulici v Handlovej. Nachádza na 6/8 poschodí, orientovaný na sever/ juh, s rozlohou 63m2. Dispozícia: chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, tri izby, loggia a pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne zatepleného bytového domu. Byt je po rozsiahlej a postupnej rekonštrukcii od roku 2011: plastové okná, v izbách a v chodbe je plávajúca podlaha, keramická dlažba v kuchyni, kúpeľni, kuchynská linka so sporákom a umývačkou riadu, nové zárubne a interiérové dvere, vymurované bytové jadro so sprchovým kútom, stierky, v chodbe sa nachádza členenie ktoré veľkú chodbu opticky predeľuje nízkou vstavanou skrinkou s úložným priestorom. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, drogéria, poliklinika, zástavka mestskej verejnej dopravy. ID ponuky: PD-50472
Cena: 77.000 EUR
Realitná kancelária DELTA ponúka na predaj čiastočne prerobený, priestranný svetlý byt s balkónom na treťom poschodí (7). Byt o rozlohe 70m2 disponuje tromi samostatnými izbami, veľkou chodbou a jeho veľká výhoda je aj balkón. Jadro je pôvodné, zvyšné časti bytu boli rekonštruované pred niekoľkými rokmi. Byt sa nachádza na sídlisku Sever vo veľmi vyhľadávanej a pokojnej časti mesta Prievidza. V okolí je škola aj škôlka, takisto kompletná občianska vybavenosť ako aj lesopark a príroda. Rezerevujte si obhliadku ešte dnes!
Cena: 59.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbový čiastočne prerobený byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na Starom Sídlisku v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Nachádza sa na 1. poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, vchodové bezpečnostné dvere, kuchynská linka). Byt je prerobený na 3 izbový pozostáva z 2 izieb, obývacej izby, kuchyne, kúpeľne spojenej s WC. Sanita je momentálne v rekonštrukcii. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, autobusová zástavka, supermarkety, parky. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt Prerobený na 3-izbový byt Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 76.900 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový luxusný byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na sídlisku Necpaly v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, podlahy, jadro, kuchynská linka). Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón 1x. Je kompletne zariadený. K neodmysliteľnou súčasťou bytu patrí zabudovaná chladnička, myčka a taktiež klimatizácia. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, škola, lekár, potraviny, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 62 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Luxusné, nadpriemerné zariadenie... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 52.900 EUR
Novinka v Allrisk Slovakia Reality! Ak hľadáte niečo iné ako bežný byt, práve pre Vás máme na predaj jedinečný, exkluzívny tehlový byt v pokojnej časti mesta Handlová. Byt o rozlohe 66m2 sa nachádza na 2 najvyššom poschodí nad ktorým sa nachádza sedlová strecha, ktorá je po rekonštrukcii a v prípade záujmu si viete vybudovať z bytu mezonet. Pôvodná majiteľka vložila do rekonštrukcie bytu cit pre detail a jedinečnosť, ktorú určite ocení nový majiteľ. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, aktuálne vymaľovaný, takže bez ďalších investícii pripravený k nasťahovaniu. Rekonštrukcia zahŕňala: > nová elektroinštalácia s revíznou správou > plastové okná so žalúziami > výmena vody a odpadu > sádrokartónové stropy s bodovým osvetlením, nové stierky v celom byte > kvalitné plávajúce podlahy o hrúbke 10mm s priznaným V spojom v obývačke a spálni > vo zvyšnej časti bytu je keramická dlažba > nové kúpeľňové jadro so sprchovým kútom a asymetrickou vaňou > samostatné WC s umývadlom a oknom > nové interiérové obložky s posuvnými dverami > netradičná osobitá kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi > priestranná vstavaná skriňa v spálni > vstupné dvere do bytu značky Adlo Zenit, ktoré spĺňajú najvyššiu triedu ochrany 4+ a disponujú integrovaným bezpečnostným online systémom K bytu prislúchajú 2 pivnice v suteréne bytového domu. Bytový dom prešiel tiež čiastočnou rekonštrukciou. V okolí domu je množstvo verejného parkovania. Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta, odkiaľ sa za pár minút dostanete k základnej občianskej vybavenosti ( škola, škôlka, vlaková stanica, potraviny, lekáreň, DK...) Ak Vás naša novinka zaujala, neváhajte, volajte na uvedené kontakty, rada Vám byt osobne predstavím. Cena bytu je konečná vrátane realitných a hypotekárnych služieb, spolu so znaleckým posudkom k úveru.
Cena: 40.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Handlová. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt je v pôvodnom stave a to je veľká výhoda pre vlastnú rekonštrukciu. K bytu prislúchajú 2 pivnice. Bytový dom ne bez výťahu. Byt pozostáva z 2 veľkých priestranných izieb, kuchyne, kúpeľne. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, základná a stredná škola, lekár, obchody, autobusová zástavka. ILUSTRAČNÁ FOTKA V prípade záujmu pošlem fotky do mailu. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 58 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Rekonštrukcia podľa vlastných predstáv... + Bezproblémové verejné parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 650 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 3-izbový veľmi zachovalý byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na sídlisku Žabník v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, kuchynská linka). Byt pozostáva z 3 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, balkón. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 5 minút pešo. ÚDAJE: 3-izbový byt Úžitková plocha: 79 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná luxusná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0950 736 687 alebo na E-mail: duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 69.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2 izbový byt priamo v centre mesta Prievidza. Nachádza sa na 2. poschodí zo 4. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, kuchynská linka). Byt pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyne, sanity, chodby a balkóna. Na chodbe sa nachádza veľká stavaná skriňa. K bytu patrí aj pivnica so suterénom. Má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú centrum mesta, úrady, materská škola, škola, lekár, autobusová zástavka. ILUSTRAČNÁ FOTKA V prípade záujmu pošlem fotky priamo do mailu. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 55 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 115.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4-izbový kompletne prerobený byt v najvyhľadávanejšej lokalite a to na sídlisku Sever v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, súkromie veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové elektrické rozvody, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, kuchynská linka, jadro, sanita). Byt pozostáva z obývacej izby, z 3 ďalších izieb, kuchyňa, kúpeľňa WC, balkón. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú materská škola, škola, lekári, pošta, obchod, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. ILUSTRAČNÁ FOTKA Po dohode s majiteľom fotky zašlem do mailu. ÚDAJE: 4-izbový byt Úžitková plocha: 100 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Kompletná rekonštrukcia... + Bezproblémové, vlastné parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 38.500 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na veľmi tichej ulici, a to priamo v Novákoch na Čerešňovej ulici. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt je čiastočne zariadený v kuchyni sa nachádza kuchynská linka, chladnička a sporák. V byte sú v jednej miestnosti parkety v druhej miestnosti podlaha a v kuchyni a na chodbe je linoleum. Kúpeľňa je murovaná a obložená obkladom s vaňou, umývadlom a nemôže chýbať miesto na práčku. V byte sú plastové okná, na balkóne sa nachádza satelit. Rozloha bytu je 52 m2, nachádza na 2 poslednom poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. K bytu prináleží aj komora nachádzajúca sa hneď pri vchode do bytu a murovaná pivnica, parkovanie je pri bytovom dome a je bezproblémové. V bytovom dome je aj podkrovie nachádzajúce sa nad bytom, kde je možnosť odkladania vecí. ÚDAJE: 2-izbový byt Úžitková plocha: 52m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Pôvodný stav... + Vhodný ako investícia (prenájom)... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Možnosť kúpy tohto bytu je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! V prípade kúpy tohto bytu a financovania HÚ cez nás, máte znalecký posudok zadarmo! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0950 736 687 alebo na alebo duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 500 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa Vám ponúka na prenájom veľmi pekný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2019. Byt sa nachádza v centre mesta Prievidza. Byt je čiastočne zariadený (plynový sporák, umývačka, digestor, chladnička). Možnosť parkovania v podzemnej garáži za mesačný poplatok 60€ alebo možnosť vyhradeného parkovania 30€/mesiac. Nadštandardná loggia 12m2. Skvelá občianska vybavenosť (pošta, úrady, obchody, stanica,..). Dispozícia: 3-izbový byt Lokalita: Prievidza (centrum) Rozloha: 87m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Luxusný byt v novostavbe... + Možnosť okamžitého bývania... + Bezproblémové parkovanie na parkovisku za domom... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný a moderne zrekonštruovaný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Pri nástupe do nájmu sa platí 1x nájom za prvý mesiac + 2x depozit (vrátny) + 1x platba za sprostredkovanie a právne služby!! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0950 736 687 alebo na e-maile: duchon@jkvreal.sk alebo jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 75.000 EUR
Realitná kancelária DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt s lodžiou o rozlohe 70 m2 v meste Prievidza na sídlisku Zapotôčky, ul. Ľ. Ondrejova. Byt sa nachádza na 3. poschodí (7) v zateplenom panelovom bytovom dome. Byt prešiel rekonštrukciou ktorá zahŕňa: - plastové okná - stierky - dlažba - plávajúce podlahy - murovaná kúpeľňa s vaňou - samostatné WC - kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou) - bodové svetlá v kuchyni - bezpečnostné dvere. Orientácia juh - sever. Byt je slnečný s pekným výhľadom. Doslova "na skok" od bytu je škola, škôlka, autobusová zastávka, potraviny a reštaurácie. Neváhajte a rezervujte si obhliadku čím skôr!
Cena: 350 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v meste Nováky s rozlohou 61 m2, balkón, je na 2. poschodí z 3, orientácia bytu Východ - Západ, lokalita centrum mesta, parkovanie bezproblémové. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave, plastové okná. Byt je voľný ihneď, stačí si dohodnúť obhliadku. ID ponuky: PD-50117
Cena: 380 EUR/mesiac
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 3-izbový veľmi zachovalý byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite, a to na sídlisku Zapotôčky v Prievidzi. Ak hľadáte pokoj, veľa zelene a blízku občiansku vybavenosť tak je tento byt pre Vás ten pravý! Byt je v pôvodnom stave. Pozostáva z 3 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón 1x. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, UNIclinika, autobusová zástavka, supermarkety, parky. Do centra mesta to trvá cca 10 minút pešo. Mesačný nájom je vo výške 380€ spolu s energiami. ÚDAJE: 3-izbový byt Nájom: 380€ / mesiac (vrátane energii) Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 86.000 EUR
ASK Reality Prievidza Vám výhradne ponúka slnečný byt s krásnym výhľadom na sídlisku Zápotôčky v Prievidzi. Byt s rozlohou 72m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome na najvyššom 7. poschodí. Byt prešiel postupnou rozsiahlou rekonštrukciou v rozsahu - plastové okná, nové stierky, plávajúce podlahy v časti bytu, interiérové a vchodové bezpečnostné dvere, murované kúpeľňové jadro s oddeleným WC, zrekonštruovaná lódžia s vonkajšími roletami a vstavaná skriňa na chodbe. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - zateplenie domu a strechy, nové zvončeky s videovrátnikom, vchodové plastové dvere. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti sídliska s kompletnou vybavenosťou - školy, škôlky, lekári, lekáreň, kostol, čerpacia stanica a množstvo služieb pre občanov sídliska. Byt je k dispozícii po dohode. Cena bytu je konečná vrátane realitných a hypotekárnych služieb
Cena: 61.000 EUR
Ponúkame na predaj štvorizbový byt o rozlohe 83 m2 / pôvodne ide o trojizbový byt / vo vyhľadávanej lokalite na Morovnianskom sídlisku mesta Handlová. Nachádza sa na 1/5 poschodí v panelovom bytovom dome s výťahom, orientovaný na východ - západ. V byte prebehla rozsiahla rekonštrukcia: zmenená dispozícia bytu z trojizbového bytu na štvorizbový byt, murované bytové jadro so sprchovacím kútom, plastové okná, čiastočne vymenená elektroinštalácia /v kuchyni, kúpeľni, WC a v detských izbách/, plávajúce podlahy, interiérové dvere a zárubne, nové vstupné bezpečnostné dvere, keramická dlažba v časti chodby a v kúpeľni a WC, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Dispozicia: vstupná chodba, štyri samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a šatník so vstavanými skriňami, balkón v obývačke a loggia v šatníku, latková pivnica v suteréne bytového domu. Bytový dom je po rekonštrukcii: zateplenie, strecha a nové rozvody v stupačke. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť škola, škôlka, detské ihriská, poliklinika, lekáreň, MHD. ID ponuky: PD-50512
Cena: 52.000 EUR
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt v meste Handlová. Celková rozloha 70 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (omietky, plastové okná, plávajúce podlahy, obložkové zárubne +dvere, kuchynská linka). Byt pozostáva z 3 veľkých priestranných izieb, kuchyňa, kúpeľňa, loggia (uzavretá). K bytu prislúcha taktiež pivnica. Byt má veľmi priaznivú polohu, v okolí sa nachádzajú škola, škôlka, nemocnica, autobusová zástavka. Do centra mesta to trvá cca 5 minút pešo. ILUSTRAČNÁ FOTKA V prípade záujmu pošlem fotky do mailu ÚDAJE: 3-izbový byt Úžitková plocha: 70 m2 Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Čiastočná rekonštrukcia... + Bezproblémové parkovanie... + Nízke náklady na bývanie... + Tiché prostredie s bezprostredne blízkou občianskou vybavenosťou... Pokiaľ hľadáte útulný byt v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103 alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Cena: 500 EUR
ASK reality Prievidza Vám ponúka Novinku - prenájom luxusného dvojizbového bytu v blízkosti centra kúpeľného mesta Bojnice. Byt s veľkorysou obytnou plochou 60m2 má k dispozícii vonkajšiu terasu, vlastné prestrešené parkovanie, skladový priestor a pivnicu. Ponúkaný byt je vkusne zariadený a plne vybavený, pripravený na prenájom pre nového nájomcu. Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou časťou, priestranná spálňa a kúpeľňa s WC. Kuchyňa je vybavená vstavanou chladničkou, umývačkou, elektrickou rúrou, indukčnou varnou platňou a digestorom, taktiež je k dispozícii žehlička, žehliaca doska a v kúpeľni pračka. V obývačke je TV s káblovým rozvodom. Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta, celý objekt je uzavretý bránou. Byt je voľný ihneď Cena nájmu je vrátane energii a TV kablového rozvodu.
Cena: 250 EUR
Center Reality.sk Vám ponuka na prenájom Garsónku o rozlohe 20 m2,nachádzajúcu sa v Rodinnom dome a v spoločnom dvore v Obci Opatovce nad Nitrou,vzdialenej 5km od mesta Prievidza. Garsónke sa nachádza kuchyňa so sporákom a kúpeľná so sprchovacím kútom a WC.Nájomca Garsónky môže využívať aj dvor na relaxáciu a oddych. Vhodný pre jednu max. 2 osoby. Cena nájmu aj s energiami a internetom je 250 eur mesačne. Prvá platba je 750 eur,ktorá činí depozit 250 eur, nájomnú platbu 250 eur a platbu pre realitnú kanceláriu 250 eur.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin