KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri Prievidza - komerčné objekty
Prievidza - komerčné objekty


Cena: 0 EUR
Ponúkame Vám na prenájom prestory, ktoré sa nachádzajú v meste Nováky, neďaleko Prievidze. Ide o halu a pozemok o celkovej rozlohe 1470 m2. Priestory sa v minulosti využívali ako kováčska dielňa. Výrobná hala o celkovej rozlohe 300m2, ako môžete vidieť na pôdoryse, pozostáva z priestoru pre výrobu a časti, kde sa nachádza sprcha, toaleta a kancelária. Nehnuteľnosť je nanovo namalovaná, hala by sa dala využiť na prevádzku autoservisu, dielne alebo ako výrobné priestory. Priestory sa dajú prenajať aj po častiach, všetko je už len na dohode. Kanalizácia je riešená žumpou, v tejto časti ešte nie je mestská kanalizácia. Výhodou je aj kompresor, nová elektrika. Priestor je kompletne oplotený s pohyblivou bránou s parkovaním vo vnútri alebo pred objektom. Výhodou tejto nehnuteľnosti je fakt, že majiteľ je ochotný prispôsobiť a zariadiť priestory (vonkajšie alebo aj vnútorné), podľa požiadaviek nového nájomcu. Bližšie informácie ohľadne objektu Vám poskytneme telefonicky alebo priamo na obhliadke. Neváhajte nás čo najskôr kontaktovať.
Cena: 590.000 EUR
Ponúkame Vám zaujímavú investičnú príležitosť v obci Valaská Belá, okres Prievidza. Ide o priemyselnú nehnuteľnosť s 15 budovami na pozemku o rozlohe 12936 m2 nachádzajúcu sa v obci vedľa hlavnej cesty. Zastavaná plocha budov je 5213 m2. Areál bývalých sklární s dlhou históriou výroby brúseného skla má vlastné parkovanie, vrátnicu, predajňu, výrobné, skladové a sociálne priestory, na pozemku je situovaná aj administratívna budova s 10 ubytovacími miestnosťami a jedálenskou časťou, vlastná vodáreň, čistička odpadových vôd a trafostanica. Nehnuteľnosť je bez tiarch. Vzdialenosť k najbližšej diaľničnej križovatke je 27 km (Ilava) cez prístupovú cestu II. triedy, k železnici je 22 km (Ilava), vzdialenosť k medzinárodnému letisku je 160 km (Bratislava) a k najbližšiemu prístavu je 170 km (Bratislava). Kontakt na tel. č.: 0944 329 767
Cena: 520 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom obchodných, skladových a kancelárskych priestorov s výkladom v Nákupnom centre ROZVOJ v Prievidzi na prízemí. Ponúkame na prenájom obchodné, skladové a kancelárske priestory s výkladom na Dlhej ulici v tesnej blízkosti centra. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, dostupné úrady, banky a pošta. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného hlavného ťahu s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Obchodné, skladové a kancelárske priestory majú rozlohu 125 m2 a pozostávajú z predajne, skladových priestorov WC a šatne. Priestory sú v začatej prestavbe (sadrokartónové steny, plastové okno) na výklade majiteľ ich pripraví podľa dohody do požadovanej podoby. Prístup je k dispozícii aj zo zadnej časti budovy a to nakladacou rampou. V susedstve sa nachádza prevádzka pohostinstva, samoobsluha a predajne s odevmi. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Kúrenie, voda a elektrina po dohode s majiteľom. Cena a platba -cena 50 EUR za 1 m² na rok.
Cena: 400 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom obchodných, skladových a kancelárskych priestorov s výkladom v Nákupnom centre ROZVOJ v Prievidzi na prvom poschodí. Ponúkame na prenájom obchodné, skladové a kancelárske priestory s výkladom na Dlhej ulici v tesnej blízkosti centra. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, dostupné úrady, banky a pošta. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného hlavného ťahu s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Obchodné, skladové a kancelárske priestory majú rozlohu 125 m2 a pozostávajú z predajne, skladových priestorov WC a šatne. Priestory sú v pôvodnom stave po predošlom nájomcovi majiteľ ich pripraví podľa dohody do požadovanej podoby. V susedstve sa nachádza frekventovaná ázijská reštaurácia a papiernictvo. Obchodné priestory sú k dispozícii po uvedení do požadovaného stavu. Inžinierske siete Kúrenie, voda a elektrina po dohode s majiteľom. Cena a platba -cena 38,4 EUR za 1 m² na rok.
Cena: 200 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor 25 m2, centrum Prievidza -Vymaľovanie podloženie novej plávajúcej podlahy môže vykonať majiteľ po dohode a výbere farieb s novým nájomcom - kamerové a alarmové stráženie CENA a PLATBA: - 200 Eur/mesačne - voľný ihneď, bez akýchkoľvek obmedzení LOKALITA a OKOLIE: Centrum Prievidze takže v blízkosti je všetko na čo si len človek môže spomenúť: zástavka MHD, MŠ, ZŠ, pošta, poliklinika, sieť obchodou Ak hľadáte priestranný priestor za rozumnú cenu potom je táto ponuka určená práve Vám. Viac informácií o zákazke vám radi poskytneme priamo na obhliadke alebo na telefónnom čísle.
Cena: 208 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Nákupnom centre ROZVOJ v Prievidzi, na ulici Matice Slovenskej s prístupom z Dlhej ulice v tesnej blízkosti centra. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, dostupné úrady, banky a pošta. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného hlavného ťahu s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Kancelárske priestory majú rozlohu 50 m2 a pozostávajú z dvoch miestností a predsiene s umývadlom. (WC na chodbe) Priestory majiteľ pripraví podľa dohody do požadovanej podoby. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Kúrenie, voda, elektrina v cene nájmu Cena a platba -cena 50 EUR za 1 m² na rok ( 208,33,-€ / mesačne). Súčasťou nájmu sú voda a kúrenie, elektrina.
Cena: 109.000 EUR
Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory s rozlohou 256 m2, nachádzajúce sa na prízemí obytnej budovy na ulici B. Björnsona v Prievidzi, časť Staré Sídlisko . Výhodou je že priestory sa dajú variabilne a jednoducho rozdeliť podľa vlastných potrieb sadro-kartónovými stenami. Priestory boli čiastočne zrekonštruované - výklady predajne a vstupné dvere do predajne sú plastové. Súčasťou rekonštrukcie boli aj menšie stavebné úpravy. V priestoroch, ktoré ste si mali možnosť prezrieť v našej fotogalérii, sa nachádza aj kúpeľňa s toaletou. Vykurovanie priestorov je spoločné. V prípade záujmu je k nahliadnutiu aj znalecký posudok z roku 2014. Objekt sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou na frekventovanej ulici. Viac informácii Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0907 411 792
Cena: 529 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom obchodno-kancelárskych priestorov na poschodí nákupného centra Rozvoj so vstupom z obchodnej pasáže, aj z chodby od kancelárskych priestorov. Priestor je rozdelený do viacero miestností s možnosťou úpravy, podľa požiadaviek nájomníka. Má široké využitie, pre obchod, služby, klientske centrum, sídlo spoločnosti. Nákupné centrum sa nachádza na ulici Matice Slovenskej s prístupom z Dlhej ulice v tesnej blízkosti pešej zóny mesta, spojenej novým podchodom. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, dostupné úrady, banky a pošta. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného hlavného ťahu s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Obchodno-kancelárske priestory majú presnú rozlohu 126,98 m2 a pozostávajú z predajne, skladových priestorov s umývadlom, WC je na chodbe. Priestory majiteľ upraví podľa dohody do požadovanej podoby nájomcom. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Kúrenie, voda v cene nájmu. Samostatný elektromer. Cena a platba -cena 50 EUR za 1 m² na rok ( 529,-€/mesačne). Súčasťou nájmu sú voda a kúrenie.
Cena: 117 EUR
Ponúkame na prenájom obchodný priestor vhodný aj ako kancelária na ulici Matice Slovenskej, v nákupnom centre ROZVOJ, s prístupom z Dlhej ulice v tesnej blízkosti centra, na prízemí, so vstupom z chodníka. V prípade záujmu, je možnosť rozšírenia o ďalší susedný priestor o ploche 23,80 m2. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, dostupné úrady, banky a pošta. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného hlavného ťahu s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Obchodné priestory majú rozlohu 17,58 m2 a pozostávajú z predajne, skladových priestorov (WC na chodbe) Priestory majiteľ pripraví podľa dohody do požadovanej podoby. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Kúrenie, voda, elektrina v cene nájmu Cena a platba -cena 80 EUR za 1 m² na rok ( 117,20,-€ ) . Súčasťou nájmu sú voda a kúrenie, elektrina.
Cena: 159 EUR/mesiac
Ponúkame na prenájom obchodný priestor vhodný aj ako kancelária na ulici Matice Slovenskej v nákupnom centre ROZVOJ, na prízemí s prístupom z Dlhej ulice v tesnej blízkosti centra, so vstupom z chodníka. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, dostupné úrady, banky a pošta. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného hlavného ťahu s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Obchodné priestory majú rozlohu 23,80 m2 a pozostávajú z jednej miestnosti s umývadlom (WC na chodbe) Priestory majiteľ pripraví podľa dohody do požadovanej podoby. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Kúrenie, voda, elektrina v cene nájmu Cena a platba -cena 80 EUR za 1 m² na rok ( 158,66,-€ ). Súčasťou nájmu sú voda a kúrenie, elektrina.
Cena: 3 EUR/m2/mesiac
Bojnice - ponúkame na prenájom kancelárske priestory na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Priestory sú vo výmerách: 23 m2,a veľký priestor 77,5 m2 spojený s menším o výmere 26,5 m2. Bezproblémové parkovanie priamo pred budovou, dá sa rezervovať aj vyhradené státie. Priestory sú vhodné na kancelárie, prípadne školiace stredisko, dielne ... Bližšie info v RK
Cena: 6 EUR/m2/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v administratívnej budove v centre mesta Prievidza na ulici Matice Slovenskej. V budove je viac kancelárií. Momentálne sa uvolnila jedna kancelária o veľkosti cca 18 m2. Cena prenájmu je 5,50€/m2/mesiac + DPH, vrátane energií. Budova je zateplená a nedávno prešla rekonštrukciou. Všetky okná sú plastové. Kancelárie sú vymaľované a čisté. V prípade záujmu je možné poskytnúť v cene prenájmu aj zariadenie kancelárie . Na prízemí a aj na poschodí je k dispozícii kuchynka a toalety. K dispozícii je vlastné parkovisko kde si môžete zaplatiť za vlastné parkovacie miesto (cena podľa dohody). Viac info Vám radi poskytneme u nás v kancelárii alebo priamo na obhliadke priestorov. 0907 411 792
Cena: 290 EUR/mesiac
Ponúkame Vám prenájom kancelárskeho priestoru v nákupnej zóne na ulici J.M.Hurbana v Prievidzi, na sídlisku Zápotôčky. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, bary, obchody. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného pešieho chodníka spojujúceho ulice J. M. Hurbana a Ľuda Ondrejova vo smere k supermarketu COOP Jednota s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Kancelárske priestory majú rozlohu 21,48 m2 s výkladom na dve strany. (WC spoločné na chodbe) Priestory sú pripravené na okamžité používanie, s možnosťou úpravy pre malý butik alebo kanceláriu. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Kúrenie, voda, elektrina v cene nájmu Cena a platba -cena 290,-€ / mesačne). Zálohové platby na kúrenie sú 15€ mesačne na vykurovacích telesách sa nachádzajú merače. Vyúčtovanie 1x ročne.
Cena: 260 EUR/mesiac
Ponúkame Vám prenájom kancelárskeho priestoru v nákupnej zóne na ulici J.M.Hurbana v Prievidzi, na sídlisku Zápotôčky. V susedstve je veľká parkovacia plocha, reštaurácie, bary, obchody. Budova je orientovaná pozdĺž frekventovaného pešieho chodníka spojujúceho ulice J. M. Hurbana a Ľuda Ondrejova vo smere k supermarketu COOP Jednota s možnosťou dobrého prístupu a umiestnenia reklamy. Základné informácie Kancelárske priestory majú rozlohu 32,13 m2 s výkladom na dve strany. (WC spoločné na chodbe) Priestory sú pripravené na okamžité používanie, s možnosťou úpravy pre malý butik, kanceláriu, kaderníctvo alebo rýchle občerstvenie. Obchodné priestory sú okamžite k dispozícii. Inžinierske siete Zálohové platby na kúrenie sú 15€ mesačne na vykurovacích telesách sa nachádzajú merače. Vyúčtovanie 1x ročne. Voda v zavedená v priestoroch. Cena a platba -cena 260,-€ / mesačne).
Cena: 290.000 EUR
Ste ambiciózny? Hľadáte šancu pre splnenie Vášho sna o úspešnom podnikaní? Tak ste na správnej adrese. Prezentujeme Vám dlhodobo (viac než 20 rokov) prosperujúcu rodinnú firmu, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou potravín múčnej a lahôdkárskej výroby, cez vlastné predajné miesta, ako aj na objednávky širokej spotrebiteľskej verejnosti. Prioritou sú dodávky do obchodnej siete, závodné a verejné stravovanie a catering. Máme záujem o kontinuálny predaj tak, aby neboli narušené dobré odberateľsko-dodávateľské vzťahy. Zastavaná časť komplexne zrekonštruovanej, technologicky zmodernizovanej a zateplenej budovy je 437 m2. K nej príslúcha 242 m2 parkovacích plôch a 146 m2 nádvoria. Prevádzka pozostáva z funkčnej kuchyne so skladmi a príslušenstvom, ktorá je prevádzkovaná denne 20 hodín, zo samoobslužnej jedálne a bufetu s prevádzkou 8 hodín. Súčasťou ponuky je i garáž s dodávkovým vozidlom Mercedes, ako aj komplexné zariadenia, technológie a všetky zásoby materiálov a surovín. Prevádzka si za dobu svojej existencie vybudovala medzi odberateľmi a stravníkmi vynikajúce meno. Trvale dosahuje výborné ekonomické parametre. Kapacitne je spôsobilá ďalšieho rastu. Nie je zaťažená žiadnymi dlhmi. Predaj sa realizuje predovšetkým s ohľadom na vek spolumajiteľov. Objekt má samostatné vykurovanie a ohrev vody cez plynovú kotolňu zmodernizovanú pred 3 rokmi. Je napojený na všetky inžinierske siete a verejnú kanalizáciu. Kontakt na tel. č.: 0944 329 767
Cena: 705 EUR/mesiac
Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory v meste Prievidza, Staré sídlisko. Jedná sa o poschodovú budovu bývalej materskej školy, takže priestory je možné využiť aj na súkromnú škôlku, materské centrum, prípadne ako výrobné, skladové, alebo obchodné priestory. V blízkosti sa nachádza park z preliezkami. Budova je z tehly, v celom objekte sú vymenené plastové okná,v priestoroch sa nachádzajú aj sociálne zariadenia. Prízemie má rozlohu 235 m2. Poschodie má rozlohu 258 m2. Možnosť prenajať len jedno podlažie, alebo aj na časti ako kancelárske priestory. Každé podlažie má samostatný vchod. V prípade prerobenia sa náhrada dá prekonzultovať s majiteľom, ktorý je po dohode ochotný nájom znížiť. Kontakt na t.č. 0907 411 792
Cena: 15 EUR/m2
Spoločnosť Winners Reality Vám ponúka do prenájmu dve nadzemné podlažia obchodných priestorov v lukratívnej novostavbe polyfunkčného objektu Harmónia v Prievidzi. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Prievidza (obchodné centrum) - predmet prenájmu: 2 podlažia (1.-2. NP) spolu 780,5 m2 - predpokladaný účel využitia: obchodné priestory POPIS NEHNUTEĽNOSTI: - podlahová plocha obchodných priestorov: 654,3 m2 1. NP časti na prenájom (prízemie): - obchodné priestory 277 m2 - sklad 91 m2 (vlastná nákladná brána) - toaleta 3,8 m2 a malý skladovací priestor 3,2 m2 - k dispozícii k užívaniu je aj vstup cez zadný služobný vchod pre všetky podlažia s nákladným výťahom prístupným aj zo skladu (do 1125 kg), schodiskom, toaletou pre invalidov a sanitárnou miestnosťou pre upratovaciu službu. 2. NP časti na prenájom: - obchodné priestory 377,3 m2 - kancelária 14,7 m2 - toaleta 5 m2, schodisko 8,5 m2 - k dispozícii k užívaniu je aj medzipodlažie so schodiskom a nákladným výťahom (do 1125kg), sanitárnou miestnosťou pre upratovaciu službu a toaletami pre personál (spolu 32m2) a osobný výťah (do 675 kg, vel’kosť 3,1 m2). BEZPEČNOSŤ OBJEKTU: Osvetlené parkovisko Kamerový systém vnútri aj vonku Bezpečnostný systém s priamym prepojením na políciu Možnosť umiestnenia detekčnej brány proti odcudzeniu tovaru na hlavnom vchode do budovy všetky vchody do budovy sú riadené elektronicky. Doplnkové údaje - podlahové kúrenie v celej budove - rekuperačné aj klimatizačné jednotky - energetický certifikát budovy B - Internetová sieť DSL (dátové rozvody káblami Cat 6a) - prístupová cesta: asfaltová z Nábrežnej ulice - počet parkovacích miest: 12 + 1 invalid (možnosť využitia okolitých parkovísk Tesca a Korza v bezprostrednej blízkosti) - kompletná občianska vybavenosť OKOLIE BUDOVY: Objekt sa nachádza na lukratívnom mieste. Stojí priamo na križovatke medzi OC Korzo a Tesco, vďaka čomu je táto lokalita veľmi frekventovaná. V okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane neďalekej pošty a zastávky MHD
Cena: 14 EUR/m2
Spoločnosť Winners Reality Vám ponúka do prenájmu 3. nadzemné podlažie kancelárskych priestorov v lukratívnej novostavbe polyfunkčného objektu Harmónia v Prievidzi. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Prievidza (obchodné centrum) - predmet prenájmu: 3. nadzemné podlažie 195 m2 - predpokladaný účel využitia: kancelárske priestory POPIS NEHNUTEĽNOSTI: - podlahová plocha kancelárskych priestorov: 160,1 m2 3. NP časti na prenájom: - kancelárske priestory 160,1 m2 - kancelária (K1) dva vstupy 40,9 m2, - kancelária (K2) 30,6 m2, - kancelária (K3) 25,4 m2, - kancelária (K4) prechodná ku (K5) 37,9 m2, - kancelária (K5) prechodná ku (K4) 25,3 m2 - chodba s kuchynkou 34,9 m2 a sklad, 7,1m2 - k dispozícií k užívaniu je aj loggia (3,5m2), hlavná chodba podlažia (28,9m2), pánske a dámske toalety (21,1m2), sanitárna miestnosť pre upratovaciu službu (2,2m2), osobný výťah (do 675kg a 1125kg, 3,1m2 , resp. 4,4 m2) Možnosť občasného prenájmu časti priestoru na 3. NP pre firemné semináre, školenia, kongresy: - plne vybavenú modernú odhlučnenú kongresovú miestnosť s kapacitou 70 osôb (kinové sedenie) 94,2 m2 - plne vybavenú kuchyňu 15,4m2 - cateringová miestnosť so skladovými priestormi 24,9m2 BEZPEČNOSŤ OBJEKTU: Osvetlené parkovisko Kamerový systém vnútri aj vonku Bezpečnostný systém s priamym prepojením na políciu Možnosť umiestnenia detekčnej brány proti odcudzeniu tovaru na hlavnom vchode do budovy všetky vchody do budovy sú riadené elektronicky. Doplnkové údaje - podlahové kúrenie v celej budove - rekuperačné aj klimatizačné jednotky - energetický certifikát budovy B - Internetová sieť DSL (dátové rozvody káblami Cat 6a) - prístupová cesta: asfaltová z Nábrežnej ulice - počet parkovacích miest: 12 + 1 invalid (možnosť využitia okolitých parkovísk Tesca a Korza v bezprostrednej blízkosti) - kompletná občianska vybavenosť OKOLIE BUDOVY: Objekt sa nachádza na lukratívnom mieste. Stojí priamo na križovatke medzi OC Korzo a Tesco, vďaka čomu je táto lokalita veľmi frekventovaná. V okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane neďalekej pošty a zastávky MHD

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin