KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri TASR TERAZ.SK správy
TERAZ.SK je novým spravodajským portálom Tlačovej agentúry Slovenskej republiky.


Aj v prípade predčasných volieb zostáva odpoveď na otázku, kto okrem Merkelovej môže vôbec prevziať kancelársky post, otvorená.
Sú medzi nimi aj tri Lennonove denníky, dvoje okuliare či puzdro na cigarety, informovala agentúra DPA.
Cohen vyzval Čechov, aby mu zaslali kontaktné údaje a dôkaz, že ide skutočne o nich, aby im mohol preplatiť predmetnú pokutu. Jeho krok vyvolal na webe už početné pozitívne reakcie.
Sedemdesiatpäťročného Rosea obvinilo z obťažovania osem žien, ktoré s ním pracovali alebo snažili sa spolupracovať v období od konca 90. rokov až do roku 2011.
Skutočný fonograf predstavil až o niekoľko dní a to 29. novembra toho roku. Bol ním valec pokrytý kovovou fóliou.
Do výmeny televíznych programov by sa podľa OSN mali dostať vysielania zamerané najmä na otázky mieru, bezpečnosti a ekonomického a sociálneho rozvoja.
Každý, kto 21. novembra pôjde z domu, by mal pozdraviť akýmkoľvek spôsobom aspoň desať ľudí. Vhodné je aj poslať pozdravy poštou, napríklad aj predstaviteľom politického života či ďalším lídrom.
V roku 1989 hrala vo filme Noci v Harleme, v ktorom hlavnú rolu stvárnil Eddie Murphy.
Nedeľňajšie odovzdávanie cien otvorili speváčky Kelly Clarkson a Pink so skladbou Everybody hurts.
UNICEF si pripomína Svetový deň detí, ktorý je zároveň výročím prijatia Dohovoru o právach dieťaťa, a síce prostredníctvom iniciovania celosvetovej zmeny pre deti.
Dieťa nie je len krehká bytosť, ktorú treba chrániť, ale aj osoba s právom na výchovu, zdravotné zabezpečenie a ochranu bez ohľadu na miesto, kde na svete sa narodilo.
Slovensko patrí medzi krajiny s najvyšším výskytom rakoviny pankreasu vo svete. Za neskorú diagnostiku môžu nešpecifické príznaky.
V snahe získať peniaze na opravu škôd britská panovníčka v roku 1993 povolila po prvý raz v dejinách sprístupniť oficiálne priestory Buckinghamského paláca verejnosti, z čoho sa stala neskôr tradícia.
Austrálsky spevák Nick Cave sa chce podľa vlastných slov postaviť proti medzinárodnej kampani zameranej na bojkot židovského štátu.
Desiatky kníh a množstvo vyznamenaní sú viditeľným výrazom činnosti tohto aristokrata a svetoobčana, ktorý hovoril okrem rodnej nemčiny po anglicky, francúzsky, španielsky, taliansky a maďarsky.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin

FANDÍME SLOVENSKU 2016

Newsletter - odber informácii