KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri TASR SPRÁVY SK
TERAZ.SK je novým spravodajským portálom Tlačovej agentúry Slovenskej republiky.


Minister zdravotníctva už skôr avizoval, že chce do zvyšovania miezd zdravotníkov priniesť viac zásluhovosti. Na celkový balík peňazí na platy sa však siahať nemá.
Ešte uplynulý týždeň NKÚ potvrdil, že výskumná agentúra pri riadení európskych fondov porušovala princípy transparentnosti a objektívnosti.
Platy štátnych a verejných zamestnancov sa od januára 2018 zvýšia o 4,8 percenta.
Zástupcovia opatrovateľov hovorili s ministerstvom práce o platových, pracovných, ale aj zmluvných podmienkach, ako aj o tom, za akých okolností pôsobia v Rakúsku.
Okrem iných mal proti Pavlovi R. vypovedať práve bývalý šéf banskobystrického podsvetia Mikuláš Č., ktorý si už za iné vraždy odpykáva doživotný trest.
Minister vnútra vypovedal ako svedok v staršom prípade zločineckej skupiny, ktorá operovala v Bratislavskom kraji.
Agentúra mala pôvodne smerovať do jedného z nových členských štátov, čo sa nestalo. Po novom sa má z Londýna presťahovať do Amsterdamu.
Sporných bodov v dokumente o audiovizuálnom vysielaní je viacero. Týkajú sa právnych regulácií, limitov na reklamu či právneho statusu šírenia videí a obsahov cez nové technologické platformy.
Budúci predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) zároveň vyzval toho dosluhujúceho, aby prestal konať spôsobom, ktorý poškodzuje záujmy kraja.
Celkovo sa očakáva, že v rámci plnenia asociačnej dohody Ukrajina do roku 2025 v priebehu desiatich rokov aproximuje zhruba 370 základných zákonov, ktoré táto dohoda od nej vyžaduje.
Údaje sa týkali účasti slovenských firiem na výrobe obrnených transportérov. Na utorkovom rokovaní Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť priniesol nové informácie minister obrany Peter Gajdoš.
Sledujte záznam z brífingu ministra zdravotníctva SR Tomáša Druckera.
Ministerstvo spravodlivosti SR reaguje na výzvu SaS vláde, aby po rokoch od jeho podpisu prerokovala Istanbulský dohovor a doručila ho parlamentu na schválenie.
Dve ženy a 19 mužov v tomto roku počas výkonu svojej služby i mimo nej pomohli minimálne 13 ľuďom a v jednom prípade zabránili úniku ozbrojeného zlodeja.
Podľa prítomných lekárov sa pacient po úspešnej operácii rýchlo zotavuje a nevyžaduje si nákladnú imunosupresívnu liečbu.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin

FANDÍME SLOVENSKU 2016

Newsletter - odber informácii