KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri TASR SPRÁVY SK
TERAZ.SK je novým spravodajským portálom Tlačovej agentúry Slovenskej republiky.


Do deviateho ročníka súťaže Dedina roka 2017 sa prihlásilo 20 obcí zo siedmich krajov Slovenska.
Do dnešného dňa sa zrážky vyskytli na celom území. Najvýdatnejšie boli v Banskobystrickom a Nitrianskom kraji, naopak, najmenej pršalo na krajnom západe a severe územia.
Pracovný pobyt v Ženeve využil Lajčák aj na stretnutie s novozvolenou výkonnou tajomníčkou Európskej hospodárskej komisie Oľgou Algayerovou.
V protokole o výsledku kontroly je uvedené, že požiadavky na predmet zákazky vie splniť viacero poskytovateľov služby na trhu, a že technické parametre tak nie je možné považovať za diskriminačné.
Ministerstvo takto reagovalo na hnutie OĽaNO-NOVA, ktoré dnes okrem iného uviedlo, že má podozrenie o nezávislosti a odbornosti hodnotiteľov eurofondových projektov.
Meteorológovia po tieto dni varovali pred búrkami či dažďom, niekde už došlo k veľkým materiálnym škodám. Výstrahy pred lejakmi platia i dnes.
Podľa prezidenta združenia Tibora Straku, slovenský obranný priemysel ponúka Ozbrojeným silám SR pri obstarávaní novej techniky domáce výrobné kapacity.
Od 12.00 do 14.00 h budú prebiehať kondolencie lúčničiarov a širokej verejnosti, o 14.30 h sa očakáva príchod pozvaných hostí. Posledná rozlúčka sa začne o 15.00 h.
Bývalý líder #Siete požiadal vládu SR, aby stiahla jeho nomináciu.
Plánovaná strata na tento rok v sume 197 miliónov eur bude pravdepodobne nižšia o približne 80 miliónov eur, povedal šéf štátnej poisťovne Kočan.
Podľa jeho slov sa sústavné porušovanie ľudských práv v Turecku ignoruje.
Chce presadzovať politiku bez škandálov a riešenie reálnych a nie zástupných problémov. #Sieť už predtým pre TASR potvrdila, že sa plánuje zapojiť do novembrových volieb do vyšších územných celkov.
Peniaze podľa nich dostávali aj miniatúrne firmy bez výskumných kapacít, ktoré nemôžu byť schopné tieto milióny zmysluplne využiť.
ISU upozorňuje, že zvýšenie miezd podľa programového vyhlásenia vlády by malo zvýšiť ich podiel z 63 % na 67 % príjmu vysokoškolsky vzdelaných zamestnancov. Priemer OECD je 85 %.
Ondrejčák chcel dosiahnuť obnovu konania v jeho veci minulý rok.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin

FANDÍME SLOVENSKU 2016

Newsletter - odber informácii