KATEGORIE
OBSAH
ODPORUCANE RSS SPRAVY


SPRAVY (nahodne 18)

RECENZIE (nahodne 18)

Pozri DENNÍK NOVÝ ČAS
Správy z denníka Nový čas.


Nedohodli sa! V Bratislave sa už po 16. krát uskutočnia obľúbené korunovačné slávnosti, ktoré pripomenú jej historickú slávu.
Nórsky najvyšší súd sa odmietol zaoberať prípadom slovensko-nórskej rodiny Ladických, ktorej úrad pre starostlivosť o mládež (Barnevern) odobral v roku 2015 dvojmesačnú dcérku Maxine.
Parlamentné voľby by v júni vyhrala vládna strana Smer-SD so ziskom 21 percent hlasov.
Bezradnosť a hnev. Argentínski futbalisti v závere štvrtkového zápasu MS proti Chorvátsku pôsobili zúfalo.
Najmenej 16 policajtov a dvoch civilistov zabili vo štvrtok ozbrojenci z hnutia Taliban v západoafganskej provincii Badghís po tom, čo sa tento víkend skončilo trojdňové prímerie pri príležitosti sviatku íd al-fitr.
Dobieha ich spravodlivosť?! Zdá sa, že známi podnikatelia Marián Kočner (55) a Pavol Rusko (54) chodili s džbánom po vodu tak dlho, až kým sa nerozbil.
Občania členských krajín Európskej únie budú musieť odpovedať na tri "jednoduché" otázky, ak chcú zostať žiť v Spojenom kráľovstve po tom, ako vystúpi z EÚ.
Prvá dáma Spojených štátov Melania Trump vyvolala kritiku voľbou oblečenia, v ktorom navštívila texaský tábor s deťmi odobranými ilegálnym utečencom.
Žiadne lietadlo. Na svetový šampionát do Ruska traktorom! Trojica švajčiarskych fanúšikov si povedala, že na viac ako dvetisíc kilometrov dlhú trať sa vydajú 50-ročným traktorom.
V náročných poveternostných podmienkach na trávniku Národného tréningového centra v Poprade ukázalo osem futbalových tímov, ktoré súperili o titul Majstra Slovenska v minifutbale, že už na prvom stupni ZŠ nám rastú veľké futbalové talenty, a to nielen na športových školách.

- PARTNERI A REKLAMA -

Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press
Tlačová a mediálna agentúra Slovakia Press

PHOTOPRESS - fotobanka
PHOTOPRESS
 
DATAPRESSCOMP
DATAPRESSCOMP

TASR - tlačová agentúra
TASR

TASR - portál Teraz.sk
TERAZ. SK
 
TASR - portál WEBMAGAZIN
WEBMAGAZIN
 
REPORTRESS - tlačové správy
REPORTRESS
 
SLOVENSKÉ REKORDY®
SLOVENSKÉ REKORDY

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Visit Us On TwitterVisit Us On Youtube
Visit Us On GooglePlusVisit Us On Pinterest
Visit Us On Linkedin